Παρουσίαση Ο Thor τρώει απο το χέρι μου

Συζήτηση με θέμα Ο Thor τρώει απο το χέρι μου, που ξεκίνησε από Zelda, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 21 Σεπ 2009.

1. Zelda

Zelda PB New Member

σημερινες φωτο του θεου του κεραυνου,ειχε ορεξη για παιχνιδακια σημερα,ισως επειδη ειχα λογω εξεταστικης καμια βδομαδα και να τον βγαλω απο το κλουβι...η Αφροδιτουλα δε ηθελε να βγει σημερα,εχει αραλικι,κ το κοκατιλ με τιποτα ακομα χεχε...
    ετσι λοιπον ο Thor μεχρι και στο σακουλακι με την τροφη βουτηξε,κρεμοταν απο το μανικι της πιτζαμας μου...κ σε μια απο τις φωτο θα δειτε αλλα μην μερωτησετε πως το κανει,κρεμεται απο το χερι μου με το κεφαλι αναποδα ομως...τρελαθηκα χαχαχα,τρελο πουλι χαρα γεματο,α και επισης να σας πω οτι αυτην την βδομαδα περιμενω ακομα ενα κοκατιλ.
    Εδω λοιπον ο πρασινος κουκλος.

Συνημμένα Αρχεία:

2. κουκλος ειναι ο πρασινουλης σου!

3. kwnstantina

kwnstantina PB New Member

Χαρώτο μωρέ όμορφο... Κάνει και ακροβατικά...:D

4. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Eιναι τελειος! :D Οταν αποφασισω να ξαναπαρω Budgie τετοιο ολοιδιο θα ειναι... :D Η μηπως να ερθω ενα βραδυ να κανω διαρρηξη... :cool::p

5. jamieo

jamieo PB Member

Νομίζω ότι Thor είναι ένα εξαιρετικό όνομα για έναν Budgie. :D

6. Zelda

Zelda PB New Member

σας ευχαριστω πολυ ολους,πραγματικα ολους σας...το λατρευω αυτο το μπαντζακι..και εχει ιδιαιτερο χαρακτηρα γι αυτο διαλεξα ιδιαιτερο ονομα χεχε...σε ολα τα ζωα μου,κ τα ερπετα μου κ τα πουλακια μου εχω δωσει αρχαιοελληνικα και σκανδιναβικα ονοματα..μιας και λατρευω τις 2 αυτες μυθολογιες.

7. fragos

fragos PB Member

πολυ καλος ο thor να τον χαιρεσαι!

8. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Nα τον χαίρεσαι.

9. Sissy

Sissy PB Senior Member

Πανεμορφος!να σου ζησει!

10. theo40gr

theo40gr PB New Member

Nα πως ενα μικρο πλασματακι μπορει να χαρισει τοσο ομορφες στιγμες..να
    το χαιρεσαι ..

11. Victoria

Victoria PB New Member

Ειναι γλυκας,οι ποζες που παιρνει ειναι τελειες!:D
    Να σου ζησει Νικολ μου

12. mariah

mariah PB Member

Πανεμορφο πλασματακι ο μικρος,γεματος ενεργεια!Να τον χαιρεσαι!

13. Zelda

Zelda PB New Member

σας ευχαριστω παρα πολυ

14. cockotail love

cockotail love PB New Member

αντε ρε μας ελειψαν οι τρελες οι φοτο σου χαχα...βλεπω στη πρωτη φοτο σου που ο thor τρωει απο το χερι σου το απολαμβανει κιολας...χαχα θα παρεις και δευτερο κοκατιλ???

15. Zelda

Zelda PB New Member

χαχαχα ναι θα βγαλω και αλλες φωτο οταν τα ξαναβγαλω στο δωματιο μου¨)

ναι περιμενω ακομα ενα λουτινο κοκατιλακι πιο μικρο σε ηλικια ομως απο αυτο που εχω και πιο ημερο αυτες τις μερες.

16. StaVr0sSs

StaVr0sSs PB New Member

Πανεμορφος ο μικρος...
    ;)

17. Zelda

Zelda PB New Member

σευχαριστω Σταυρο:)

18. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

τι πανέμορφο πουλάκι! και πολλά μπράβο σ εσένα που καταφέρνεις να τα εκπαιδεύεις τόσο καλά

19. Zelda

Zelda PB New Member

Μαρακι σε ευχαριστω αλλα πιστεψε με καμια εκπαιδευση δε τους κανω απλα αρκετες ωρες τα εχω στον ιδιο χωρο με μενα κτλπ κ παρακολουθουνε οτι κανω...δε τα εκπαιδευω καπως συγκεκριμενα.

Μοιραστείτε

Φόρτωση...