Ο andreasrodos έγινε andreasathina!

Συζήτηση με θέμα Ο andreasrodos έγινε andreasathina!, που ξεκίνησε από Stavros, στο Forum 'Chit Chat' του PetBirds, 27 Φεβ 2008.

1. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Ευτυχώς πρόκειται για ένα σύντομο ταξιδάκι και δεν θα χρειαστεί να αλλάξει το username του. :D Ο Ανδρέας πετάχτηκε μέχρι την Αθήνα και μας χαιρετά όλους από εκεί, μέχρι να επιστρέψει πολύ σύντομα στα πάτρια εδάφη για να τα λέμε πάλι "από κοντά". :)

2. sophia pj.

sophia pj. PB New Member

Κατσε εσυ εκει στην παγωμενη Δραμα...να ζηλευεις ..ολους εμας που ειμαστε στα ''ζεστα''..μεσα σε μια υπεροχη ατμοσφαιρα με καθαρο αερα..πρασινο...ησυχια...καθολου κινηση...ειμαι σιγουρη πως ο Αντρεας θα εκτιμησει ολα αυτα...και αν ξανανεβει Αθηνα θα ειναι θαυμα!(χαχχαχαχχαχα)

3. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Να είσαι σίγουρη ότι τα έχει εκτιμήσει ήδη Σοφία! Εάν δεν υπήρχε η θάλασσα θα είχε ξεκινήσει ήδη με τα πόδια προκειμένου να μην περιμένει το αεροπλάνο για κάποιες ώρες. :D

Υ.Γ. Τόσο παγωμένη η Δράμα που εγώ που έχω γίνει ήδη σαν τον Λουα Λουα… Αααα, τι έγινε τελικά, έχουν λιώσει τα χιόνια σας :p

4. nivogr

nivogr Banned

Aπλα σας ενημερώνω όλους πως Ανδρέας γύρισε είναι ξανά ο andreasrodos:Dμας!

5. andreasrodos

andreasrodos PB New Member

Έτσι είναι!Μετά από ολιγοήμερη (ευτυχώς) παραμονή στην Αθήνα επέστρεψα στην Ρόδο.Λέω ευτυχώς γιατί ο λόγος του ταξιδιού δεν ήταν ούτε για βόλτα ούτε για δουλειές. Μια λέξη μόνο έχω στο μυαλό μου για τους φίλους Αθηναίους.ΗΡΩΕΣ!
    Ίσως είμαι υπερβολικός αλλά κάτι οι απίστευτα γρήγοροι ρυθμοί, η ρύπανση,η κίνηση και το άγχος κατάλαβα πως δεν μου πάνε και δεν θα μπορούσα να τα καταφέρω εκεί!Άσε που κάθε φορά που ανεβαίνω Αθήνα αισθάνομαι σαν τον χωρικό με τα κοφίνια και τις όρνιθες να κακαρίζουν μέσα σ'αυτά!
    Υπάρχουν βέβαια και τα υπέρ που εξισορροπούν την κατάσταση.
    Θέατρα,Μέγαρο Μουσικής,Εμπορικά Κέντρα(The Mall),Κέντρα Διασκέδασης και αρκετά άλλα που μπορείς να αξιοποιήσεις τον όποιο ελεύθερο χρόνο σου.
    Καλώς σας ξαναβρήκα και καλό μου κουράγιο.989 Νέα Μηνύματα είναι αυτά!

Μοιραστείτε

Φόρτωση...