Παρουσίαση Ο περίεργος Rico

Συζήτηση με θέμα Ο περίεργος Rico, που ξεκίνησε από anastasios, στο Forum 'Γενικά για Καναρινια' του PetBirds, 23 Οκτ 2008.

1. anastasios

anastasios PB New Member

Μονο που το βιντακι δεν ειναι και τοσο φωτεινο,SORRY!

2. skytiger

skytiger PB New Member

Μου αρεσει που και καλα δεν ηθελε να δει τι εδειχνε στον υπολογιστη αλλα εκει ητανε ο ατιμουλης!

3. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Τι καλο πουλακι! :) Και περιεργο οντως! :D Κοιτουσε να δει τι γινοτανε στο βιντεο που ακουγε τα πουλια! :D

Παταει στον υπολογιστη και ουτε το καταλαβαινεις!
    Οταν παταει ο Φοιβος, μου κλεινει τα παραθυρα η ανοιγει αλλες επιλογες κατα λαθος.

4. skytiger

skytiger PB New Member

Εμαθε βλεπεις απο το αφεντικο του...:D

5. MyriamK

MyriamK PB New Member PBCP Contributor

Καλά, όλα τα λεφτά ο μικρός..Είναι στην φύση των σπίνων η περιέργεια... :)
    Μπράβο Αναστάσιε για την τόσο καλή δουλειά με τον Ρίκο!

6. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Πανέξυπνος;:p

7. TeriAthens

TeriAthens PB New Member

τί γλυκό πουλάκι:D

κι εμένα ο red-rumped παπαγάλος μου τρελαίνεται όταν του βάζω βιντεάκια στο Wii από το youtube με παπαγάλους...κάθεται μπροστά-μπροστά στο κλουβί για να τα απολαμβάνει καλύτερα!:D

8. Βασιλης

Βασιλης PB Member

Τάσο πάντα όταν βλέπει βίντεο ψάχνει πίσω από την οθόνη; Υποψιάζομαι ότι βλέπει το βίντεο από μπροστά και μετά πάει από πίσω νομίζοντας πως θα βρει αυτό που βλέπει. Αν τον παρατηρήσεις κάνει την ίδια κίνηση συνέχεια. Βλέπει την οθόνη και μετά τρέχει από πίσω και ψάχνει. Έγινε πολύ μούτρο ο μικρός. Ααα μάλλον θα γίνει και θείος σύντομα, ο αδερφός του κάτι ετοιμάζει.

9. jay

jay PB New Member

Ειναι ολα τα λεφτα ο μικρος!

10. parismav

parismav PB New Member

καλο εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

11. anastasios

anastasios PB New Member

Ετσι κανει συνεχεια Βασιλη,να δεις που οτανδεν δινω σημασια τσιμπαει τα κουμπια και τα δαχτυλα μου που τα εχω στον υπολογιστη!

12. parismav

parismav PB New Member

ειχα καποτε πολα αλλα τα χαρισα μολις αλλαξα σπιτι ειναι πολυ ομορφα και ειναι πολυ αναπαραγωγηκα

13. Frania

Frania PB Member

Τελειος!Αρνουμαι να τον ξαναδω...τοοοσο λιγο χρειαζομαι για να παω στο quiko!Aαχ!Και υστερα σου λενε για ιους κτλ απο μενα ποιος θα με σωσει?Τα κλουβακια απο το Πασχα ειναι τρια.Βοηθεια μου!Μην το παρακανετε με τους πειρασμους!Υπαρχει και ο νομος της ηθικης ανταποδωσης!

Μοιραστείτε

Φόρτωση...