Παρουσίαση Ο κούκλος μου

Συζήτηση με θέμα Ο κούκλος μου, που ξεκίνησε από trout, στο Forum 'Γενικά Θέματα για Οικόσιτα Πτηνά' του PetBirds, 26 Ιουλ 2009.

1. trout

trout PB New Member

Αυτός είναι ο :loveΤρουτ :loveο κούκλος μου

Συνημμένα Αρχεία:

• CIMG0699.jpg
      CIMG0699.jpg
      File size:
      94,2 KB
      Προβολές:
      143
    • 034.jpg
      034.jpg
      File size:
      85,1 KB
      Προβολές:
      120
  2. fragos

fragos PB Member

τελειο ειναι να σου ζησει!

3. sarpijk

sarpijk PB New Member

Που την εχεις? Σε κλουβι?

4. trout

trout PB New Member

Για ύπνο και μεταφορά μπαίνει στο κλουβί του. Να κάνω μια ερώτηση, βίντεο πώς μπορώ να βάλω;

5. ShadyLady

ShadyLady PB Member Article Writer

Αν είναι συμβατός ο τύπος του αρχείου και είναι μικρό σε μέγεθος μπορείς να το ανεβάσεις όπως θα ανέβαζες και μία εικόνα. Αν το βιντεάκι είναι μεγάλο σε μέγεθος ή δεν είναι συμβατός ο τύπος του αρχείου τότε μπορείς να το ανεβάσεις στο you tube και να περάσεις το link του βίντεο εδώ. :)

6. trout

trout PB New Member

O.K. Ευχαριστώ Αναστασία

7. trout

trout PB New Member

Εδώ είναι και ζωντανός ο Τρουτάκος μου

8. Fotis_K

Fotis_K PB Known Member

Πολυ ωραια πουλια οι περδικες αλλα δεν νομιζω οτι ειναι οτι καλυτερο για το σπιτι.

*Το βιντεο δεν το παιζει.Λεει οτι ειναι private.

9. Maria Pap.

Maria Pap. PB Member

Σοφία συμπαθητικό πουλί ο Τρουτ! Και τον έχεις ελεύθερο! Τι χαρακτήρα έχει? Είναι φιλικό μ'εσάς? Σας γνωρίζει? Μπράβο, να τον χαίρεσαι!

10. Mpikis

Mpikis PB New Member

Πολύ όμορφο πουλι!τι είναι?πόσο ευκολη είνια η διαμονή του σε σπίτι και πόσο εύκολο είναι το καθ'αρισμα?στο ρωτάω γιατι κι εγω είχα δυο φορές πάπια και γινόταν το σαλόνι και το δωμάτιο κοτέτσι...

11. niva2gr

niva2gr PB New Member

Πράγματι είναι πολύ όμορφο! Δεν έχω ξαναακούσει για κατοικίδια πέρδικα! Πώς είναι μέσα στο σπίτι;

12. pommerouge

pommerouge PB New Member

χαχα ειναι γλυκας! να σου ζησει καλα στο βιντεακι δινει ρεσιταλ :)

13. trout

trout PB New Member

Παιδιά σας ευχαριστώ όλους, ο Τρουτ μας γνωρίζει όλους αλλά όταν βλέπει κάποιον άγνωστο φωνάζει πάαααρα πολύ και προσπαθεί να επιτεθεί. Δεν λερώνει ιδιαίτερα μόνο στεγνές κουτσουλίτσες που μαζεύονται εύκολα (καμία σχέση με τις πάπιες<εγώ έχω χήνες, όχι στο σπίτι:confused:>).Η καλήτερη του είναι να κοιμάται στο κρεβάτι ή στους καναπέδες και φυσικά στον ώμο μου!

14. Φαμπιο

Φαμπιο PB Member

Απιστευτη φατσουλα!
    Πρεπει να ειναι απιστευτη εμπειρια η συμβιωση μαζι του...

15. Sissy

Sissy PB Senior Member

:Big Grin:Μια σκετη γλυκα ειναι ο μικρος σου, να τον χαιρεσαι!

16. trout

trout PB New Member

Και ΟΛΑ τα λεφτά του κόσμου να μου έδειναν τον Τρουτάκο δεν τον αφήνω του έχω τρελή αδυναμία!

17. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Πολυ ομορφο πουλι, να τον χαιρεσαι! :) Εσεις τον εχετε μεγαλωσει? Τον εχεις και μεσα σε κλουβι καποιες ωρες? Τι χαρακτηρα και τι αναγκες εχει μεσα στο σπιτι?

18. ΤΣΙΠΙΡΙΚΙ

ΤΣΙΠΙΡΙΚΙ PB New Member

Ειναι αφασια σκετη! Περδικα ηρεμη!
    Μπραβο και σε σας!
    Να τη χαιρεστε!

19. trout

trout PB New Member

Ανέστη ναι τον έχω μεγελώσει εγώ για την ακρίβεια τον έβγαλα απο το αυγό του:D.Μένει και στο κλουβί όταν είναι κάποιος ξένος στο σπίτι:mad:. Το μόνο που θέλει είναι παιχνίδια και αγκαλιές;).Ευχαριστώ Γιάννη.

Μοιραστείτε

Φόρτωση...