Παρουσίαση Ο Ρόκο στο νέο του σταντ!

Συζήτηση με θέμα Ο Ρόκο στο νέο του σταντ!, που ξεκίνησε από Lefterhs, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 5 Μαρ 2009.

1. Lefterhs

Lefterhs PB New Member

Ξεκίνησα ένα σταντ για τον Ροκάκο μας, αλλά δεν το έχω τελειώσει ακόμη (οι πιο πολλοί θα ξέρετε ήδη ότι δουλεύω με... ενάμισυ χέρι λόγω ατυχήματος:)). Μέχρι στιγμής δείχνει να το απολαμβάνει!
    04032009030.jpg 04032009032.jpg 04032009034.jpg 04032009037.jpg 04032009038.jpg

2. Lefterhs

Lefterhs PB New Member

Και δύο επιπλέον...
    04032009031.jpg 04032009039.jpg

3. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Παιδιά καταπληκτικό είναι, και από ότι βλέπω μπορείτε να κάνετε βελτιώσεις η να προσθέσετε πράγματα.Πως του φάνηκε του Ρόκου;

4. mariah

mariah PB Member

Παιδια περιμενα πως και πως να δω το σταντ του πρασινου διαβολακου!Πολλη καλη δουλεια εχεις κανει Λευτερη,με μερακι και αγαπη για το Ροκοπουλο.Να ηρεμισει και λιγο το Μαρακι.Οπως φαινεται στη φωτογραφια φαινεται να το απολαμβανει!:DΜπραβο σας.Μαρακι καλου κακου βαλε και μια φωτογραφια σου πανω στο σταντ(στο εχω πει)!

5. Lefterhs

Lefterhs PB New Member

Κάθε πρόταση-ιδέα δεκτή μ' ευχαρίστηση! Στην αρχή δεν ήθελε ούτε να το δει, αλλά με την προτροπή της Μαρίας ανέβηκε δειλά-δειλά και τις δύο τελευταίες μέρες κάθεται γύρω στα 10 λεπτά! Ελπίζουμε κάθε μέρα να αυξάνεται ο χρόνος παραμονής του σ' αυτό...:D

6. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

(Δεκτή και η φωτογραφία της Μαρίας):p

7. Φαμπιο

Φαμπιο PB Member

Αν με εναμιση χερι εφτιαξες αυτο τοτε με 2 τι θα του εφτιαχνες;Τροχοβιλλα;;
    Παιδια συγχαρητηρια ειναι φανταστικα και το σταντ και φυσικα ο Ροκος που ειναι ο πρωταγωνιστης των φωτο:)
    Περαστικα στο χερι...

8. mariah

mariah PB Member

Ναι ναι τη φωτογραφια της Μαριας πανω σε ξυλινο παιχνιδακι!:D

9. Frania

Frania PB Member

Δειχνει μια ανεση ο μικρος..σουπιος!Οσο για το σταντ αξιζει πολλα!)

10. Lefterhs

Lefterhs PB New Member

Και μερικές ακόμη...:)
    Εικόνα005.jpg Εικόνα006.jpg Εικόνα010.jpg

11. mariah

mariah PB Member

Και ο Ροκος λεει:Mαρια που εισαι δε σε βλεπω???:p

12. anatoly

anatoly PB Member

Πολυ ωραιο!Μπραβο!... κ ο Ροκο κουκλος!:)

13. theo40gr

theo40gr PB New Member

βρε λεφτερη..δε φτιαχνεις δυο τρια απ αυτα?εχω αγοραστες

14. Maria Pap.

Maria Pap. PB Member

Χαρά μου, καρδιά μου, αγάπη μου, μάτια μου! Τι "παιδί" συγγνώμη "πουλί" είναι αυτό! Φτου! φτου! Τώρα τον κατάλαβα το Ρόκο! Καλορίζικο το stand (για να μη βγω & ΟFF TOPIC),που ήταν αιτία να τον θαυμάσω & να ..."πάθω" λίγο! Λευθέρη μας καλέ, εσύ κάνεις όσα δεν κάνουν πολλοί άλλοι μαζί! Να σε χαίρεται το Μαράκι & το Ροκάκι μας!

15. dimitra_1980

dimitra_1980 PB New Member

Φτου φτου κούκλος!Να τον χαίρεστε παιδιά!Και το σταντ φοβερό!Συγχαρητήρια!

16. ΑΓΓΕΛΟΣ2

ΑΓΓΕΛΟΣ2 PB Member

λευτερη καταπληκτικο το σταν που εκανες!
    δεχεσε παραγγελιες???και σαν να μου φανηκε πω ο ροκο ομορφινε κιαλο!

17. Lefterhs

Lefterhs PB New Member

Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια και για το σταντ και για τον Ρόκο μας! Ο μόνος προβληματισμός μου είναι (και σπάω το κεφάλι μου μ' αυτό) τι άλλο να βάλω επάνω, γιατί δεν ασχολείται καθόλου με παιχνίδια! Και όταν κάθεται επάνω... αγναντεύει και καμαρώνει!:D Καμμιά ιδέα? (εκτός από την φωτό της Μαρίας)

18. ΑΓΓΕΛΟΣ2

ΑΓΓΕΛΟΣ2 PB Member

:rolleyes:εκτος απο φωτο..την ιδια την μαρια?απο ισοροποια πως πας μαρια?!:p

19. Lefterhs

Lefterhs PB New Member

Καλόοοο! Υποτίθεται όμως ότι το έκανα για να αφήσει λίγο την Μαρία στην ησυχία της! Άσε που θα της πέσει λίγο... μικρό!

20. ΑΓΓΕΛΟΣ2

ΑΓΓΕΛΟΣ2 PB Member

καποιου ειδους κονγκ ισως?να πρεπει να κοπιασει λιγο για το φαϊ του???θα περναει και την ωρα του...

Μοιραστείτε

Φόρτωση...