Παρουσίαση Ο Πάρης και τα αγαπημένα του κουδούνια

Συζήτηση με θέμα Ο Πάρης και τα αγαπημένα του κουδούνια, που ξεκίνησε από Parrotsmile, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 22 Μαρ 2009.

1. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Νέο παιχνίδι με κουδούνια και ευκαιρία για τρελό παιχνίδι.Το βράδυ κοιμήθηκε αγκαλιά με αυτό.:D

2. anatoly

anatoly PB Member

Ευχαριστω Κωνσταντινε!Μου εφτιαξες τη μερα!
    Ειναι απιστευτος ο Παρης, να τον χαιρεσαι!:)

3. Fotis_K

Fotis_K PB Known Member

:D

Φοβερος ειναι...τρελλενομαι πουσ το πρωτο και το τριτο βιντεο στην προσπαθεια του να πιασει τα κουδουνια παει πανω κατω.:p
    Για ατελειωτο τσιμπιμα ειναι ο μπαγασας...

4. mariah

mariah PB Member

Απιστευτος ο Παρης.Προσπαθει να εξερευνει το καθετι.Τραβαει τα κουδουνακια με μανια και δειχνει να το απολαμβανει!

5. dimitra_1980

dimitra_1980 PB New Member

Χα χα!Τέλειος ο Πάρης!Κι εμένα έχει μια μανία με τα κουδούνια.Τους αρεσουν πολύ μάλλον!

6. Φαμπιο

Φαμπιο PB Member

Κωνσταντινε να τον χαιρεσαι και παλι τον ζουζουνο σου:)
    Ειναι υπεροχο φτερωτο τυπακι;))

7. ΑΓΓΕΛΟΣ2

ΑΓΓΕΛΟΣ2 PB Member

μια χαρα περναει ο παρης!
    μπραβο κωσταντινε!

8. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Κωνσταντινε ειναι φανταστικος! :D Πολυ πλακα που κουνιεται για να τα χτυπαει...

Ο δικος μου δεν κανει κουνια, μολις παταει καπου οχι τοσο σταθερα αλλαζει αμεσως μερος. Εχει και τετοιο boing αλλα νομιζω δεν θα ανεβει ποτε εκει με ανεση...

Θα του βαλω να δει το βιντεο του Παρη να ζηλεψει και να καταλαβει τι χανει...:D

9. theo40gr

theo40gr PB New Member

τωρα ποιος περνα καλιτερα..ο παρης η ο κωνσταντινος..
    ειναι ενα θεμα..

10. ΑΓΓΕΛΟΣ2

ΑΓΓΕΛΟΣ2 PB Member

:rolleyes:σωστο και αυτο...νομιζω και οι δυο το ιδιο καλα περναν!;))

11. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Για ποιον χτυπάει η κουδούνα???:D

Τέλειος είναι, οπως πάντα!Μπράβο και στους δυό σας για την στιγμές απόλαυσης που περνάτε και τις μοιράζεστε μαζί μας!

12. Sissy

Sissy PB Senior Member

Καταπληκτικος ο Παρης! διασκεδασε πολυ οπως φαινεται με το νεο του παιχνιδι!;))Πολυ πετυχημενος επισης ο συνδιασμος του boing και του νεου παιχνιδιου.Ευχαριστουμε για τις ομορφες στιγμες Κωνσταντινε!

13. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά.

14. Lefterhs

Lefterhs PB New Member

Καταπληκτικός όπως πάντα ο Πάρης! Δείχνει να το διασκεδάζει αφάνταστα! Δεν ξέρω βέβαια για τα δικά σου αυτιά Κωνσταντίνε!:D

15. PETM2387

PETM2387 PB New Member

Τέλειος ο Πάρης ! Να σου ζήσει !

16. roulavla

roulavla PB New Member

Πολύ τέλειος ο Πάρης. Να τον χαίρεσε!

17. petros galleos

petros galleos PB New Member

Ωραιος ο Παρης και την βρισκει με τα κουδουνια. Κι εγω της εχω 2 κουδουνια και τρελαινεται να παιζει με αυτα.

18. Maria Pap.

Maria Pap. PB Member

Έκτακτος ο Πάρης, όπως πάντα, απόλαυση ατελείωτη! Μπράβο Κωνσταντίνε που του προσφέρεις τα καλύτερα για να δραστηριοποιείται, να είναι ευτυχισμένος, σου το ανταποδίδει με τη σειρά του, χαιρόμαστε κι'εμείς! Ευχαριστούμε!

19. pommerouge

pommerouge PB New Member

και εγω το πηρα αυτο στα δικα μου και το γραψανε κανονικοΤΑΤΑ! :(

20. niva2gr

niva2gr PB New Member

Ο Πάρης ήταν εξ' αρχής αδυναμία μου! Πανέμορφος, τσαχπίνης, και με φανεή αδυναμία στα κουδούνια!

Μοιραστείτε

Φόρτωση...