Παρουσίαση Οι conures μου

Συζήτηση με θέμα Οι conures μου, που ξεκίνησε από jamieo, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 6 Ιουν 2009.

1. jamieo

jamieo PB Member

Εδώ είναι ένα σύντομο βίντεο που μου conures. Συνειδητοποίησα πως δεν συζητά πολύ συχνά. Ο Θοδωρής θα είναι 6 ετών, στις 15 Ιουνίου. Δεν γνωρίζω την πραγματική ημερομηνία της γέννησης. Ωστόσο, επέλεξε 15 Ιούνη με βάση την ηλικία του, όταν αγόρασα τον ίδιο.
    Το Banshee είναι ένα Jenday Conure. Είναι περίπου 4 ετών. Αγόρασα αυτόν σε ένα pet shop όταν ήταν περίπου 4 μηνών.

Αυτά τα δύο πουλιά θα αγωνιστεί αν μπουν πολύ κοντά μεταξύ τους. Ωστόσο, είμαι προσπαθούμε να κάνουμε να γίνει πιο φιλικό με το ένα το άλλο. Αν είναι για το ίδιο playstand, που θα αγωνιστεί. Ωστόσο, είναι δυνατό να είναι κοντά μεταξύ τους.

Η κάμερα κάνει το νευρικό πτηνών. Ωστόσο, η Banshee δεν ξεφωνίζει όταν βλέπει την κάμερα. Λοιπόν, νομίζω ότι είναι μια βελτίωση. :D

2. Wind-sa

Wind-sa PB Member

Πολύ όμορφα! Να τα χαίρεσαι! :)

3. jamieo

jamieo PB Member

Ευχαριστώ! Τώρα είναι για το μάσημα playstands

4. mariah

mariah PB Member

Jamie υπεροχα και αρχοντικα πουλια και τα δυο!Ευτυχισμενα και περιποιημενα!

5. jamieo

jamieo PB Member

Ευχαριστούμε Μαρία!

6. sainer

sainer PB New Member

κουκλακια!μπραβο σου!

7. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Να τα χαίρεσαι Jamie.

8. pommerouge

pommerouge PB New Member

ομορφα χρωματιστα ,να τα χαιρεσαι ανυπομονω να δουμε και αλλα youtube ♥♥

9. constadinos

constadinos PB New Member

Sun conures...τα αγαπημενα μου!Ειναι παρα πολυ ωραια και αυτο που εχεις κανει με τα ξυλα που καθονται πανω ειναι εκπληκτικο!Και οπως λεει και η Νικη,περιμενουμε κι αλλα βιντεο να τα θαυμασουμε κι εμεις!

10. fragos

fragos PB Member

πολλη ωραια ειναι να τα χαιρεσαι!

11. Maria Pap.

Maria Pap. PB Member

Χαριτωμένα, γυμνάζονται & απολαμβάνουν το stand ενώ περιεργάζονται την camera! Έξυπνο το βλέμμα του! Ευχαριστούμε Jamieo!

12. christos

christos PB New Member

ποσο κανουν οι conures

13. DimasYiannis

DimasYiannis PB New Member

Πανέμορφα,και με Καλή ζωή.
    Μπράβο σας Jamie!!

Μοιραστείτε

Φόρτωση...