Παρουσίαση Να σας συστησω τα παπαγαλακια μου!

Συζήτηση με θέμα Να σας συστησω τα παπαγαλακια μου!, που ξεκίνησε από evans, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 6 Ιουν 2015.

1. evans

evans PB Member

Να σας συστησω τον πιπη και την jewel!
    rsz_20150605_204707.jpg Και τον νικο με την αντζελα! rsz_20150605_204756.jpg rsz_20150605_204804.jpg

2. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

Πανέμορφα πουλάκια , να σου ζήσουν!
    Για πες μας κάποιες πληροφορίες ακόμα, ηλικίες , πόσον καιρό τα έχεις κτλ.
    Κάποιο θεματάκι με τα κλουβιά το έχεις. Ίσως είναι παλιά, αν μπορείς τράβηξε μερικές πιο μακρινές φωτογραφίες να βλέπαμε την διάταξη των αντικειμένων. Μήπως πρέπει να δρομολογήσεις αλλαγή τους, όταν θα σου είναι οικονομικά εφικτό;

3. evans

evans PB Member

Τo μπλε budgie το εχω τεσσερα και η ηλικια του ειναι εκει κοντα πανω κατω το κιτρινο ηταν ενηλικο οταν το πηρα και και και αυτο το εχω τεσσερα χρονια, αυτο που μοιαζει με σκουρια στο κλουβι τον μπατζι ειναι το σιδερο χωρις μπογια διοτι το θηλυκο δαγκωνει τα παντα και ας της εχω σουπιοκοκαλο καταστρεφει οτι ειναι μεσα η γυρω στο κλουβι .Στα κοκατιλ τωρα τα εχω τρια χρονια το κλουβι τους το πηρα τον
    περασμενο φλεβαρη και αυτο πανω στα κλουβι δεν ειναι σκουρεια παντως οποτε το καθαριζω επανερχεται

4. maria p

Ναι φαίνεται ότι κάποιο δαγκώνει τα κάγκελα. Να τους έχεις μόνιμα καρβουνάκι στο κλουβί για ν' αποφύγεις τοξίκωση από το χρώμα.

5. evans

evans PB Member

Καρβουνακι?

6. maria p

Κάτι σαν αυτό είναι πετραδάκια μαύρα

Μοιραστείτε

Φόρτωση...