Παρουσίαση Να 'μαι και εγω

Συζήτηση με θέμα Να 'μαι και εγω, που ξεκίνησε από Georgina, στο Forum 'Γενικά για Καναρινια' του PetBirds, 8 Οκτ 2008.

1. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Μετα τον Αλέξανδρο τον Μέγα και την Αυτοκράτειρα Σίσσυ, έρχεται ο Θεός Φοίβος Απόλλωνας!

Μην με βλέπετε έτσι κεφάλα! Ειμαι ένα Βudgie Εγγλέζικου τύπου και είμαι μωρό...Με τα νάζια μου και αυτο το υπέροχο βλέμμα μου έκανα την Τζωρτζίνα και με αγάπησε σφόδρα! Και φαντάζεστε πως με παρουσίασε ?? Ωσαν δώρο γενεθλίων απο εκείνη για εκείνη!

Συνημμένα Αρχεία:

2. Μαιρη

Μαιρη PB Member

Πονηρούλα Κούκλος είναι ο κεφάλας σου :p

3. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Πανεμορφος ειναι και αυτος Τζωρτζινα! :) Να τον χαιρεστε! :D

Στο ιδιο κλουβι ειναι με το αλλο το παπαγαλακι ? Φαινονται πολυ ημερα πουλακια!

4. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Ανέστη μου τα κράτησα σε καραντίνα λίγες μέρες και αφου είδα οτι όλα πανε καλά, τα έβαλα σημερα μαζί και τα 3! Πήραμε ενα ακόμα Πράσινο Εγγλεζάκι σαν δωρο για άλλα γενέθλια και καταλαβαινεις! Ηταν λίγο δύσκολα με 4 κλουβιά στο σπίτι ( εκτός απο τα καναρίνια) και αναγκαστικά...Δεν μπορω να περιγράψω τι σωου έγινε! Το μωρό είναι απίστευτα ήμερο από την πρωτη στιγμή και καθεται στα χερια μας για χαδια!Μεχρι και ο συζηγος τα γλυκοκοιτάει!

5. theo40gr

theo40gr PB New Member

τελειο μπραβο να ειναι γερο και να το χαιρεσαι

6. Fotis_K

Fotis_K PB Known Member

Αυτο κι αν ειναι ομορφο!μ αρεσουν πολυ τα εγγλεζικα...αν θες στειλε μου pm απο που το πηρες γιατι κι εγω σκεφτομαι να παρω συντροφο στην Ιολη!

7. Sissy

Sissy PB Senior Member

:)Το συγκεκριμενο μωρο ειχα την χαρα να το γνωρισω!ειναι πανεμορφο ημερο και ειμαι σιγουρη οτι αν ασχοληθει κανεις συστηματικα μαζι του θα :Dμιλησει!να σου ζησει Georgina!

8. anatoly

anatoly PB Member

Να τον χαιρεσαι! Ειναι πολυ γλυκας!

9. PETM2387

PETM2387 PB New Member

Να σου ζήσει !

Μοιραστείτε

Φόρτωση...