Παρουσίαση Νέες φωτογραφίες του Πάρη

Συζήτηση με θέμα Νέες φωτογραφίες του Πάρη, που ξεκίνησε από Parrotsmile, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 9 Απρ 2009.

1. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Το απόγευμα ο Πάρης είχε όρεξη για φωτογραφίες οπότε δεν άφησα την ευκαιρία να πάει χαμένη.Του άρεσαν και του ίδιου πολύ και μου είπε να σας τις δείξω.:)

Συνημμένα Αρχεία:

2. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Μερικές ακόμα ...

Συνημμένα Αρχεία:

3. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Και οι τελευταίες.

Συνημμένα Αρχεία:

4. Lefterhs

Lefterhs PB New Member

Πάντα ένας κούκλος ο Πάρης! Και το κλουβί του τέλειο! Να τον χαίρεσαι Κωνσταντίνε και να είναι πάντα γερός!

5. Φαμπιο

Φαμπιο PB Member

Οσο παει κι ομορφαινει ο Παρης!;))
    Αλλα και το κλουβι του...οπως κι ολα τα κακομαθημενα μας εχουν οτι παιχνιδι ζητησουν:p:D

6. Sissy

Sissy PB Senior Member

Οπως παντα υπεροχος!:DΑντιμετωπιζει με :pεμπειρια τωρα πια τον φακο!Να τον χαιρεσαι Κωνσταντινε!

7. Sofia P

Sofia P Banned

πανέμορφο aratinga κ οι φωτογραφίες πολύ ωραίες.Αναρωτιέμαι αυτό το πουλάκι δαγκώνει καθόλου? φωνάζει πολύ? τι ηλικία έχει? μάλλον hand-fed πρέπει να είναι ε?

8. Sofia P

Sofia P Banned

παρατήρησα πως έχεις μεσα στο κλουβί ένα cholla perch, που το βρήκες ? εδώ Ελλάδα?

9. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Λέει γύρω στις οκτώ λέξεις καθαρά.

10. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Τη μεγάλη πατήθρα εννοείς την υφασμάτινη και πολύχρωμη;:confused:

11. Sofia P

Sofia P Banned

Aαα..καλά κατάλαβα..τυχερός είσαι που το μεγάλωσε η Αντα..εγώ τη λέω Greek bird-mama..καλα λέω εγώ ότι τα Blue crowns είναι ίσως τα καλύτερα conures..μπράβο! όχι εννοώ μια κούρνια με τρύπες.

12. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Μου την έχει στείλει ο Jamieo από την Αμερική.Είναι η αγαπημένη του εκεί κοιμάται όταν δεν μπαίνει στη σπηλιά του και σκεπάζει την πλάτη του με το μοβ πανάκι.Είναι από κάκτο αυτή η πατήθρα.

13. anatoly

anatoly PB Member

Πολυ ομορφος! Δε χορταινω να τον βλεπω!)

14. mariah

mariah PB Member

Κωνσταντινε ο Παρης σου εχει γινει πολυ κουκλι!Κοιταει εξοικιωμενος στο φακο ειναι υγιεστατος και πολυ παιχνιδιαρης.Και επισης το φτερωμα του πολυ λαμπερο!Μπραβο του!Μ'αρεσει πολυ να βλεπω κλουβια παιχνιδοτοπους!

15. PETM2387

PETM2387 PB New Member

Πάρα πολύ όμορφο σπίτι έχει και ο Πάρης και ο ίδιος φωτομοντέλο με τις πόζες του !να σου ζήσει!

16. jamieo

jamieo PB Member

Οι φωτογραφίες είναι όμορφη. ο Πάρης είναι πάντα όμορφος! :D

17. petros galleos

petros galleos PB New Member

Πολυ ομορφος, και ανετος στον φακο.

18. Maria Pap.

Maria Pap. PB Member

Mεγαλοπρεπής, εντυπωσιακός ο Πάρης! Γλυκύτατος, απολαυστικός! Τον ευχαριστούμε που σου είπε να μας τις δείξεις! Να χαίρεστε την παρέα σας!

19. niva2gr

niva2gr PB New Member

Όμορφος, γλυκός, μεγαλοπρεπής, κ.τ.λ.
    Εγώ θα ήθελα να προσθέσω οτι είναι και φοβερή ψωνάρα! Σε ΚΑΘΕ φωτό έχει πάρει και διαφορετική πόζα σαν μοντέλο!

20. Frania

Frania PB Member

Να αυτα μας κανετε!:DΑυτην που ο Παρης στεκεται στο ενα ποδαρακι:rolleyes:μπορω να την ...δανειστω ?Να τον χαιρεσαι!:)

Μοιραστείτε

Φόρτωση...