Μπορω να συμετεχω κι εγω σε διαγωνισμους;

Συζήτηση με θέμα Μπορω να συμετεχω κι εγω σε διαγωνισμους;, που ξεκίνησε από fotis δημουρ, στο Forum 'Γενικά για Καναρινια' του PetBirds, 1 Δεκ 2015.

Stfns
Best Answer Stfns, 1 Δεκ 2015
Φώτη καλησπέρα. Την Παρασκευή ανοίγει για το κοινό, μια μεγάλη έκθεση καναρινιών στην Αθήνα. Ζήτα από τους γονείς σου να σε φέρουν και εκεί οι άνθρωποι... Ολόκληρο το Post
  1. fotis δημουρ

fotis δημουρ PB New Member

Μπορω να συμετεχω κι εγω σε διαγωνισμους; πια ειναι τα ιδοι των διαγωνισμων; Επιτρεπωντε μικρες ηλικιες οπως εγω ; 12 χρονον.

2. Best Answer:
    Post #297050 by Stfns, 1 Δεκ 2015
  3. Stfns

Stfns PB Member

Ψήφοι: 1
    Φώτη καλησπέρα. Την Παρασκευή ανοίγει για το κοινό, μια μεγάλη έκθεση καναρινιών στην Αθήνα. Ζήτα από τους γονείς σου να σε φέρουν και εκεί οι άνθρωποι που συμμετέχουν σε αυτήν, θα σου λύσουν όλες τις απορίες σου. Περισσότερες πληροφορίες για τον τόπο και χρόνο σου παραθέτω στον παρακάτω σύνδεσμο:
    https://petbirds.gr/threads/1η-Παναττική-Εκθεση-Πτηνών-Συντροφιάς.24723/

Stfns, 1 Δεκ 2015
    Best Answer
  4. misalouris

misalouris PB Moderator Staff Member

Μπορείς να παρακολουθήσεις όποιους αγώνες θέλεις και να ζητήσεις από τα παιδιά που θα είναι στην έκθεση να σου εξηγήσουν κάθε απορία σου. Φυσικά λόγο ηλικίας θα είναι σχετικά δύσκολη η συμμετοχή σου στις δραστηριότητες των συλλόγων αλλά ως φιλοξενούμενος και εκκολαπτόμενος εκτροφέας - θιασώτης σίγουρα θα μάθεις πολλά.
    Υπάρχουν πολλοί σύλλογοι στην Ελλάδα... αλλά όπως και στο Βόλο που είμαι εγώ έτσι και στη Θήβα που είσαι εσύ .... δυστυχώς δεν υπάρχουν.
    Θα χρειαστείς ή τη βοήθεια των γονιών σου για επίσκεψη σε εκθέσεις στην Αθήνα ή μεγάλη υπομονή μέχρι να μεγαλώσεις.

5. fotis δημουρ

fotis δημουρ PB New Member

Ευχαριστω

Εγω μπορω με τα "φιλαρακια μου" να συμετεχω σε αγωνες;;

6. misalouris

misalouris PB Moderator Staff Member

Πρέπει να γραφείς σε σύλλογο για να φοράνε τα προς έκθεση πουλιά κλειστού τύπου δαχτυλίδια.

7. George98

George98 PB Active Member

Ελπίζω να μην χαλάω το θέμα εδώ αλλά θα ήθελα να μάθω αν μπορώ να δω κάπου (ή αν ξέρει κάποιος) αν γίνονται διαγωνισμοί αυτην την εποχή στην Θεσσαλονίκη (θα ήθελα να παρακολουθήσω και εγω μια τέτοια ωραία εμπειρία )

8. Kwstas26

Kwstas26 PB New Member

Θελει να γραφεις σε συλλογο για να εχει δικο σου κωδικο στα δαχτυλιδια κλειστου τυπου σαν εκτροφεας.
    Χερομαι που θες να μπεις απο μικρος στα κολπα.
    Καλο αυτο

9. Vkr

Vkr PB New Member

6-13/12 στην Πτολεμαίδα και θα γίνει και τον Γενάρη ένας για Τιμπράντο.
    http://sykbe.blogspot.gr/

10. George98

George98 PB Active Member

λιγο μακριά πέφτει η Πτολεμαΐδα :(

Μοιραστείτε

Φόρτωση...