Μπορω να βαλω ενα lovebird μαζι με ενα ζευγαρι?

Συζήτηση με θέμα Μπορω να βαλω ενα lovebird μαζι με ενα ζευγαρι?, που ξεκίνησε από ΘΕΜΗΣ, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 17 Σεπ 2009.

Κατάσταση Θέματος:
Κλειστό.
  1. ΘΕΜΗΣ

ΘΕΜΗΣ PB New Member

οπως σας εχω πει πολλες φορες σε λιγο καιρο ετοιμαζομαι για αυγουλακια απο τα μικρα μου... και σκεφτομαι να τα χαρισω σε καλες οικογενειες... το ενα ομως θελω να το κρατησω ομως θελω να το εχω στο ιδο κλουβι μιας και το κλουβι ειναι πολυ ανετο, και δεν εχω τοσο χορο για δευτερο... αν το εχω ομως εκει υπαρχει περιπτωση να παθει καταθληψη επειδη θα ειναι το ζευγαρι διπλα του και αυτο μονο του? σκεφτομαι να το κρατησω για να γινω εγω σαν το ταιρι του.. μπορω να πετυχω να ανοιγω την πορτα και ενω ειναι μαζι του τα αλλα 2 να ερχετε απο μονος του στο χερι μου?

ευχαριστω και συγνωμη αν σας ζαλισα...

2. fragos

fragos PB Member

Τελευταία επεξεργασία από moderator: 22 Ιουλ 2016
  3. ΘΕΜΗΣ

ΘΕΜΗΣ PB New Member

ναι το ξερω αλλα δεν μπορουσα να το βρω αυτο το θεμα και εφτιαξα καινουριο...

4. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Ωραία λοιπόν, τώρα που βρέθηκε το πρωτότυπο θέμα μπορεί να κλείσει το διπλότυπό του για να έχουμε τις απαντήσεις συγκεντρωμένες σε ένα σημείο. https://petbirds.gr/threads/Μπορουν-να-συνυπαρξουν-3-lovebirds-στο-ιδιο-κλουβι.16459/

Τελευταία επεξεργασία: 22 Ιουλ 2016

Μοιραστείτε

Κατάσταση Θέματος:
Κλειστό.
Φόρτωση...