Πρόσφατα

Μικρο κλουβι παπαγάλου

Thread starter #1
αν σε καποιον περισσευει κανενα μικρό κλουβι για παπαγάλο θα το ηθελα για να το εχω για μεταφορα γιατι το δικό μου δεν μεταφερεται ευκολα!

Γεια σου φιλε εχω δυο κλουβια απο παπαγαλους που ειχα παλια αν θελεις ελα διαλεξε ποιο σου κανει και παρτο.

Thread starter #4
γνωρισα και την "αναπαραγωγική μοναδα" του lizard και μπορω να πω οτι εντυπωσιαστηκα!πολυ οραγωμενα και πολυ μερακι!αυτη τη στιγμή εχει καναρινια σε καθε σταδιο της ζωης τους απο αυγα ,μικρα,μεγαλυτερα μικρα και μεγαλους,χαχαχα
πολυ ωραιος!

Thread starter #5
λοιπον ειχα παρει απο τον lizard το παρακάτω κλουβι με σκοπο να το εχω για μεταφορα του αρθουρου αλλα επειδη σκεφτηκα οτι εκτος της μεταφορας καλο θα ηταν να μπορει και να μενει κιολλας εκει μεσα (στις διακοπες για παραδειγμα) για λιγες μερες ,πιστευω οτι δεν ειναι καταλληλο γιατι εχει λεπτα καγκελα τα οποια μπορει να σπασει αμα μεινει εκει μεσα.ψαχνω δηλ κατι σαν το 2ο κλουβι.
οπωτε επειδή ο lizard δεν το θελει ετσι και αλλιως, οποιος το θελει ας το παρει.ενας πατος του λειπει μονο και ειναι μαρκας ferplast με οριζοντια καγκελα ιδανικο για παπαγαλακια-κοκατιλ.

Συνημμένα

Νασο καλησπερα.Να ρωτησω για το αλλο κλουβακι που περισσευει το εχεις ηδη δωσει?εαν οχι με ενδιαφερει εμενα για τα νεα μου πουλακια οταν με το καλο γεννηθουν.

Thread starter #12
ελα αννα οχι το εχω ακομα.
δικο σου!ελα οπωτε θες και παρτο.ο πατος του λειπει μονο και ο κωδικος για τον πατο ειναι Μ6 της ferplast!

Top Bottom