Μικρο κλουβι παπαγάλου

Συζήτηση με θέμα Μικρο κλουβι παπαγάλου, που ξεκίνησε από nasosKE_30, στο Forum 'Αγορά - Ζήτηση - Διάθεση Πουλιών Εξοπλισμού' του PetBirds, 16 Μαϊ 2008.

1. nasosKE_30

nasosKE_30 PB New Member

αν σε καποιον περισσευει κανενα μικρό κλουβι για παπαγάλο θα το ηθελα για να το εχω για μεταφορα γιατι το δικό μου δεν μεταφερεται ευκολα!

2. lizard

lizard PB Member Article Writer

Γεια σου φιλε εχω δυο κλουβια απο παπαγαλους που ειχα παλια αν θελεις ελα διαλεξε ποιο σου κανει και παρτο.

3. nasosKE_30

nasosKE_30 PB New Member

αν δε σου ειναι κοπος πες μου περιπου τι διαστασεις ειναι.

4. nasosKE_30

nasosKE_30 PB New Member

γνωρισα και την "αναπαραγωγική μοναδα" του lizard και μπορω να πω οτι εντυπωσιαστηκα!πολυ οραγωμενα και πολυ μερακι!αυτη τη στιγμή εχει καναρινια σε καθε σταδιο της ζωης τους απο αυγα ,μικρα,μεγαλυτερα μικρα και μεγαλους,χαχαχα
    πολυ ωραιος!

5. nasosKE_30

nasosKE_30 PB New Member

λοιπον ειχα παρει απο τον lizard το παρακάτω κλουβι με σκοπο να το εχω για μεταφορα του αρθουρου αλλα επειδη σκεφτηκα οτι εκτος της μεταφορας καλο θα ηταν να μπορει και να μενει κιολλας εκει μεσα (στις διακοπες για παραδειγμα) για λιγες μερες ,πιστευω οτι δεν ειναι καταλληλο γιατι εχει λεπτα καγκελα τα οποια μπορει να σπασει αμα μεινει εκει μεσα.ψαχνω δηλ κατι σαν το 2ο κλουβι.
    οπωτε επειδή ο lizard δεν το θελει ετσι και αλλιως, οποιος το θελει ας το παρει.ενας πατος του λειπει μονο και ειναι μαρκας ferplast με οριζοντια καγκελα ιδανικο για παπαγαλακια-κοκατιλ.

Συνημμένα Αρχεία:

• Image1.jpg
      Image1.jpg
      File size:
      97,2 KB
      Προβολές:
      106
    • Image2.jpg
      Image2.jpg
      File size:
      100,3 KB
      Προβολές:
      102
    • cage.jpg
      cage.jpg
      File size:
      13,3 KB
      Προβολές:
      121
  6. MyriamK

MyriamK PB New Member PBCP Contributor

Νάσο ποιό έιναι αυτό που φαίνεται στην τρίτη φωτό ή το πρώτο;

7. nasosKE_30

nasosKE_30 PB New Member

το πρωτο,στις φοτο 1 και 2.
    σαν αυτο στην 3η ψαχνω εγω.

8. MyriamK

MyriamK PB New Member PBCP Contributor

οι διαστάσεις περίπου; Ψάχνω ένα νέο σπιτάκι για το Μπάντζι μου.

9. nasosKE_30

nasosKE_30 PB New Member

ελα μυριαμ ελειπα ολη μερα.λοιπον βαση 44*25 και υψος 45 cm.

10. Νάσο έχω ένα κλουβί που ίσως να σε βόλευε αλλα είμαστε λιγάκι μακριά.Δυστηχώς.

11. annouk313

annouk313 PB New Member

Νασο καλησπερα.Να ρωτησω για το αλλο κλουβακι που περισσευει το εχεις ηδη δωσει?εαν οχι με ενδιαφερει εμενα για τα νεα μου πουλακια οταν με το καλο γεννηθουν.

12. nasosKE_30

nasosKE_30 PB New Member

ελα αννα οχι το εχω ακομα.
    δικο σου!ελα οπωτε θες και παρτο.ο πατος του λειπει μονο και ο κωδικος για τον πατο ειναι Μ6 της ferplast!

13. Ώπα Άννα με πρόλαβες...Αυτό θα ζητούσα...Έκανα και αντίστοιχο ποστ...Χεχε...Σε καλή μεριά με πάαααρα πολλά πουλιά...:D

Μοιραστείτε

Φόρτωση...