Με 2 Κοκατιλ θα υπάρχει φασαρία μέσα στο σπίτι?

Συζήτηση με θέμα Με 2 Κοκατιλ θα υπάρχει φασαρία μέσα στο σπίτι?, που ξεκίνησε από mixalis20032015, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 23 Νοε 2015.

κοκατιλόπουλος
Τελικά θα φωνάζουν όπως όλα τα κοκατίλ... Δεν καταλαβαίνω όμως που υπάρχει θέμα για να στο λύσουμε; Ολόκληρο το Post
  1. mixalis20032015

mixalis20032015 PB New Member

Γειά σας έχω ένα αρσενικό άγριο κοκατιλ και το σαββατοκύριακο θα πάρω και ένα ημερο κοκατιλ η ερώτηση μου είναι θα υπάρχει φασαρία μέσα στο σπίτι?

2. Best Answer:
    Post #295905 by κοκατιλόπουλος, 23 Νοε 2015
  3. mixalis20032015

Αναμεσα στο να φωνάζουν θα κρατήσω καραντίνα

? Τελικά?

4. Ψήφοι: 1
    Τελικά θα φωνάζουν όπως όλα τα κοκατίλ...
    Δεν καταλαβαίνω όμως που υπάρχει θέμα για να στο λύσουμε;

5. mixalis20032015

Η πολυκατοικία μου έιναι πολύ παραξενη όταν λένε φασαρία πάρα πολύ? Και τι θα κάνω αμα φωνάζουν τα κοκατιλ αφού η πολυκατοικία απαγορεύει τα κατοικίδια?

6. Έχεις ήδη ένα κοκατίλ έτσι;;;
    Εεε λοιπόν το ίδιο θα είναι ίσως και λιγότερη η φασαρία γιατί τα κοκατίλ, ως κοινωνικά ζώα, φωνάζουν συνήθως όταν θέλουν προσοχή...
    Το δικό μου όταν του πήρα τον φιλαράκο του σταμάτησε και κελαηδούσε μόνο χωρίς να φωνάζει...(εξαίρεση όταν χτυπά συναγερμός γιατί τότε τρελαίνονται...:rolleyes:)

7. mixalis20032015

Εντάξει σε ευχαριστώ πολύ

8. leon cupra

leon cupra PB New Member

Διάβασε τους νόμους φίλε δεν υπαρχει απαγορεύεται

9. mixalis20032015

Το ξέρω Φίλε μου αλλά Έλληνες τι να πεις τέλος πάντων το παπαγάλο θα τον πάρω και θα σας στείλω και ένα βίντεο που μου έχει στείλει ο ιδιοκτήτης του για να το σορρυ δείτε

Πως θα ανεβάσω βίντεο?

10. Από youtube μόνο φίλε...Φτιάξε κανάλι αν δεν έχεις...δεν είναι και τίποτα:thumbsup:

Μοιραστείτε

Φόρτωση...