Χαρίζω Με μεγάλη χαρά για τα μέλη του PB

Συζήτηση με θέμα Με μεγάλη χαρά για τα μέλη του PB, που ξεκίνησε από ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19, στο Forum 'Αγορά - Ζήτηση - Διάθεση Πουλιών Εξοπλισμού' του PetBirds, 31 Μαϊ 2016.

1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19 PB New Member

Για ακόμα μια φορά θα ήθελα να ευχαριστήσω το PB και όλα τα μέλη του για την πολύτιμη προσπάθεια που γίνεται και για αυτό θα ήθελα να χαρίσω με μεγάλη χαρά 4 καναρινακια φετινά δυο μηνών σε όποιο μέλος του PB επιθυμεί. Με μόνη προϋπόθεση να σέβεται και να αγαπάει τα πτηνά όπως και οι περισσότεροι εδώ μέσα. Όσο για φωτογραφίες θα προσπαθήσω να ανεβάσω αργότερα αν τα καταφέρω. Τα καναρινακια πιθανών είναι 2 αρσενικά και 2 θηλυκά. Μένω περιοχή Κερατσίνι Αμφιάλη και ότι άλλες πληροφορίες θέλετε είμαι στην διάθεση σας.

Τα καναρινακια μου

rsz_1img_20160531_173452.jpg rsz_img_20160531_175109.jpg rsz_img_20160531_172711.jpg rsz_img_20160531_173508.jpg rsz_img_20160531_174412.jpg

2. Ενδιαφέρομε για ένα αρσενικό. Αλλά πόσων χρονών είναι???

3. Panagiota.

Panagiota. PB Known Member

Ηλία μου όταν ενδιαφερόμαστε για κάτι το διαβάζουμε προσεκτικά

4. Σορρυ δεν το πρόσεξα. Επισης νου ηπόσχομαι ότι θα είναι σε καλα χερια της μάνας μου σε ευρίχορο κλουβι και φιλαγμένο από τιχόν αρπακτοικά.

5. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

Παναγιώτη ευχαριστούμε πολύ για την τόσο ευγενική κίνησή σου!
    Επειδή είναι ολοφάνερο το ενδιαφέρον σου για τα πανέμορφα πουλάκια σου, από την πλευρά μου το μόνο που θα ήθελα ακόμα να σου πω, να προσέξεις πολύ και να είσαι αυστηρός με την επιλογή των ατόμων που θα τα χαρίσεις.

6. Παναγιώτη πια νομίζεις ότι είναι αρσενικά ??? Πάντως όλα κουκλιά είναι.

7. Θέλω ένα οποιοδήποτε δε με νοιάζει φύλλο αλλά θα ήθελα αρσενικό.

8. Κσι εγω καυτα προτιμιση αρσενικό.

9. Δεν έχω όμως θέμα και θηλυκό. Παλιά το θυληκο το έβγαζα ελεύθερο και πετούσε στο μπαλκόνι ήταν πανέξυπνο.

Επίσης θα προτιμούσα και ένα με λίγο άσπρο. Τέλος πάντων γερό να ναι και ότι να ναι.

10. ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ

ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ PB New Member

Έχω ένα αρσενικό 2 μηνών, θα με ενδιέφερε ένα θυληκό για παρέα! Ευχαριστώ πολύ!

11. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19

Θα ήθελα να μάθω πως έρχομαι σε επαφή με τους ενδιαφερόμενους. Ευχαριστώ

12. maria p

Μπορεί να γίνει και ανοιχτά στο θέμα και μετά για ραντεβού με π.μ.

13. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19

Μαρία συγγνώμη που ρωτώ αλλά τι είναι το π.μ

14. maria p

Τελευταία επεξεργασία από moderator: 25 Νοε 2016
  15. Προσωπικό μήνυμα

16. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19

Σας ευχαριστώ.

17. lost

lost PB New Member

αυτό που μ αρέσει στο φόρουμ, είναι που πολλά μέλη του χαρίζουν τα πουλάκια! Χίλια Μπράβο!! Πανέμορφη τα πουλάκια σου!

18. xristosxx

xristosxx PB New Member

καλημέρα και καλό μήνα. Ενδιαφέρομαι και εγώ για ένα . Σου έστειλα πμ :)

19. kaxiboy

kaxiboy PB New Member

Καλησπέρα Παναγιώτη. Και εγώ ενδιαφέρομαι για ένα θηλυκό καναρινάκι αν φυσικά υπάρχουν ακόμα. Περιοχή Αθήνα.

20. ενδιαφερομαι και εγω για ενα πουλακι δεν εχω προβλημα στο φυλο θα το εκτιμουσα γιατι ειμαι σχεδον ενα χρονο εκτροφεας (ειμαι 17) και εχω μεχρι τωρα βγαλει 3 κοκκινα μοσαικα και εχω πολλα αρσενικα που περιμενουν για του χρονου !!!Θα το εκτιμουσα πολυ

Μοιραστείτε

Φόρτωση...