Παρουσίαση Μερικες φωτο απο τα νεα Painted finches μου

Συζήτηση με θέμα Μερικες φωτο απο τα νεα Painted finches μου, που ξεκίνησε από FINCHiii, στο Forum 'Γενικά Θέματα για Εξωτικά Πουλιά' του PetBirds, 4 Ιουν 2009.

1. Oριστε μερικες φωτο απο τα νεα μου φιλαρακια!

Συνημμένα Αρχεία:

2. ειναι πανεμορφα!πρωτη φορα βλεπω...να σου ζησουν και να τα χαιρεσε!ελπιζω να τους βρεις ευκολα νυφουλες!

3. Χρηστο αυτά είναι λές και βγήκαν απο ταινια θρίλερ...Μόλις έφαγαν κάποιον ή είναι πληγωμένα...ΚΑΚΑ τα ψέματα είναι πολύ πρωτότυπα και ωραία να τα χαίρεσαι!Ζευγάρι είναι?

4. Αν πραγματι ειναι αρσενικα και εγω το ελπιζω...παντως φτυστα μη μου τα ματιαξεις...-)

5. Για ζευγαρι τα αγορασα Αλεξανδρε, αλλα απο οτι φαινεται δεν ειναι.

6. πως ξεχωριζει το φυλο σε αυτα τα πουλια?απο εξω τα πηρες???

7. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Ειναι πανεμορφα πουλια! Να τα χαιρεσαι! :D

8. Καλώς ήρθες στο club...Κι εγώ απο εκει αγόρασα αρσενικο για θυληκο...βασικά μου το δώσανε με 100% σιγουριά και όταν τους είπα για το φόρουμ...η πάντηση..στα φόρουμ λένε οτι θέλουν...Δε πειράζει όμως χρηστάκο είνια υπέροχα!

9. Δεν ειμαι απολυτως σιγουρος , παντως δεν τα πηρα απο εξω αλλα απο τη Σαλονικα!

Αμ' εγω Αλεξανδρε,για τα java νομιζω αναφερεσαι, agorasa 3 θηλυκα java , μονο που κελαηδουσαν...

Ευχαριστω ανεστη

10. Εσυ απλά αγόρασες απο τα java που το λένε το "ποιημα"...χαχαχα!

11. Τελικα αρχιζω να υποψιαζομαι πως τα 'θηλυκα 'java που πηρα ηταν...φεμινιστριες. ;-)

12. Fotis_K

Fotis_K PB Known Member

Φτου φτου πανεμορφα ειναι.Πρεπει να ναι πολυ ωραιο να βλεπεις τοοοσο μικρα πουλια.

Να τα χαιρεσαι.Βαλε μας και κανενα βιντεακι.

13. Θα ανεβασω κατα τις 8 πρεπει να παω στο gym ...πρρρ

14. Να σου ζησουν! Μ'αρεσει που ανακαλυπτεις τετοια περιεργα ;)

15. Xa! Eyxaristω Γεωργια.
    Οριστε ενα youtube στο οποιο ακουν φωνες gouldian (απο βιντεο του Οδυσσεα) και τιτιβιζουν!

16. Πω!Παλι ξεχασα το link!
    οριστε
    [YOUTUBE=JyWjwlUzTqQ]painted finches[/MEDIA]

17. Να σου ζήσουν!

18. Ευχαριστω Κωνσταντινε!

19. inca1099

inca1099 PB Member Article Writer

Να σου ζήσουν! Τελικά είναι μικροσκοπικά! Να τα χαίρεσαι και να είναι γερά και δυνατά.

20. Σε ευχαριστω Γρηγορη!
    Πραγματικα ειναι ενδιαφεροντα και παραξενα . Παρατηρησα το ενα πως οταν κελαιδαει κουναει το κεφαλι αριστερα δεξια και βγαζει ηχο ,οπως κανει ο υαλοκαθαριστηρας παλαιου αμαξιου..

Μοιραστείτε

Φόρτωση...