Παρουσιάζω Μερικες φωτογραφιες από τα κοκκινα καναρινια μου

Ν

νικ1

PB New Member
μερικες φωτογραφιες απο τα καμαρια μου θα ερθουν και αλλες μετα την πτερορια

Συνημμένα

mgerom

mgerom

Honored Member
Καλά τί σόκ ήταν αυτό ? Δεν μας λυπάσε λίγο ?

Μπράβο Νίκο, εκπληκτική εικόνα.Πάντα τέτοια και καλύτερα.!

Β

Βασιλης

PB Member
Έχω μείνει άφωνος! Κόκκινη θύελα στην οθόνη. Συγχαρητήρια. Παίρνεις μέρος σε διαγωνισμούς; Αν είναι να έρθουμε να τα θαυμάσουμε από κοντά.

Ν

νικ1

PB New Member
ευχαριστο πολυ παιδια.ναι παιρνω μερος σε διαγωνισμους ειμαι μελος του σφωπ βεροιας.θα χαρω να ερθουν ολοι φιλοι να τα πουμε απο κοντα. το οτι εχω τρελα με τα κοκκινα πιστευω να το καταλαβατε :D

K

Kostas21

PB Member
Mπραβο Νικο!Εισαι παραδειγμα προς μιμηση!Να χαιρεσαι τα πανεμορφα καναρινια σου.

V

valantis1

PB New Member
Eμεινα αφωνος απο την κοκκινη πανδαισια. Τι κοπαδι ειναι αυτο? Να σου ζησουνε. Μπραβο.

georgekouk

georgekouk

PB New Member
Νίκο καλησπέρα.
Εγώ δεν έπαθα σόκ όπως ο Μάκης.
Μου κόπηκαν τα...γόνατα!
Ειδικά όταν η δική μου, φετινή χρονιά, είναι σχετικά φτωχή, σε σχέση με τα αναμενόμενα αποτελέσματα που προσδοκούσα.
Είχα βέβαια μία υπόνοια για το αποτέλεσμά σου όταν σε παλαιότερο πόστ είχες κάνει παρουσίαση του εκτροφείου σου, αλλά μέτρησα τουλάχιστον 80+ πουλιά στη μία φωτογραφία. Και εδώ πέφτει η ερώτηση.
Από πόσα ζευγάρια πήρες αυτά τα μικρά;
Και βέβαια αν θές μας λές και την γενικότερη πορεία της χρονιάς σου.
Πάντα τέτοια και περισσότερα και καλύτερα,
και με πολλά βραβεία στο -ους διαγωνισμό -ους, που θα κατεβάσεις τα καμάρια σου.
Φιλικά,

L

lizard

PB Member
πω πω απιστευτο θεαμα ειναι παντου κοκκινα καναρινια απιστευτο μπραβο πολυ καλη δουλεια εχεις κανει και σε ανωτερα.

Β

Βασιλης

PB Member
νικ1 είπε:
ευχαριστο πολυ παιδια.ναι παιρνω μερος σε διαγωνισμους ειμαι μελος του σφωπ βεροιας.θα χαρω να ερθουν ολοι φιλοι να τα πουμε απο κοντα. το οτι εχω τρελα με τα κοκκινα πιστευω να το καταλαβατε :D
Μια χαρά, είμαστε και κοντά! Ειδοποίησέ με για το πότε θα κατέβεις σε διαγωνισμό.

Γ

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

PB Member
Εκπληκτικα φιλε , συγχαριτηρια , αν και εδω που τα λεμε επρεπε να το περιμενουμε μετα την παρουσιαση του εκτροφειου σου .

A

aggel

PB New Member
μπραβο σου που εχεις τετοια κατα πληκτικα και πανεμορφα κοκκινα καναρινια σου! να σου ζησουν

S

SAKMP1

PB New Member
καλα φιλε πολυ κοκκινο επεσε,καταπληκτικες φωτο!Να τα χαιρεσαι!