Μα τί κανει ο Ιβάν και τραγουδάει μέσα στη φωλιά;

Συζήτηση με θέμα Μα τί κανει ο Ιβάν και τραγουδάει μέσα στη φωλιά;, που ξεκίνησε από melagio80, στο Forum 'Αναπαραγωγή Παπαγάλων' του PetBirds, 25 Οκτ 2008.

1. melagio80

melagio80 PB Member

Καλησπέρα.Σήμερα έβαλα τη φωλιά στα cockatiel μου με πριονίδι μεσα όπως μου είπε ο Ανέστης.Ο Ιβάν αμέσως μπήκε μέσα και ξεκίνησε να τραγουδάει και να βγάζει το κεφαλάκι του απ'έξω.Γιατί;Μήπως έτσι φωνάζει τη Μαρού;Δυστυχώς όμως απ'ό,τι είδα σε κάποιες φωτό,η φωλιά μου φαίνεται μικρότερη,αν και χωράνε μέσα τα πουλιά.:rolleyes:

2. ShadyLady

ShadyLady PB Member Article Writer

Αν βλέπεις ότι τα πουλιά δεν έχουν κάποιο πρόβλημα και χωράνε κανονικά, δεν χρειάζεται να ανησυχείς.:)

3. melagio80

melagio80 PB Member

Τα πουλιά χωράνε αλλά ειδα κάτι φωτογραφίες με φωλιές και δεν είναι σαν τη δικιά μου,γι'αυτό έχω αυτή την απορία

4. ShadyLady

Μπορείς να ανεβάσεις μια φωτογραφία να την δούμε;:rolleyes:

5. melagio80

melagio80 PB Member

Αναστασία μου ειναι δύσκολο να την βγαλω τώρα φωτογραφία...είναι περίπου σαν την φωλιά για τα απλά παπαγαλάκια,μόνο είναι πιο μεγάλη

6. ShadyLady

7. melagio80

melagio80 PB Member

Εκει μπήκα και είδα τις φωλιές!

Και εμένα αυτό μου περνάει απο το μυαλό,οτι τραγουδάει για νε προσελκύσει τη Μαρου.Είχε πάρα πολύ καιρο να τραγουδίσει απο μόνος του,το έκανε μονο όταν του μιλούσα εγώ!

Μοιραστείτε

Φόρτωση...