Κλουβες απο ντεξιον

Συζήτηση με θέμα Κλουβες απο ντεξιον, που ξεκίνησε από κυργιδης, στο Forum 'Ιδιοκατασκευές, Παρουσιάσεις Εκτροφείων' του PetBirds, 29 Απρ 2008.

1. κυργιδης

κυργιδης PB New Member

κλουβες απο ντεξιον που εφτιαξα το χειμωνα.οι διαστασεις τους ειναι 92χ 38 χ 50υψος και συνολο 10 (φωτο 1,2)

παρακατω ειναι αλλες κλουβες που εφτιαξα απο αλουμινιο με τον ιδιο τροπο. (φωτο 3,4)

ολες οι κλουβες εκτος απο το τασι που εχουν εχουν και συρομενη σχαρα για να μπορει να βγαινει και να καθαριζεται

Συνημμένα Αρχεία:

2. Πολύ ωραία μπράβο για την υπομονή σου.Εχω κανει και εγώ κατα καιρούς και ξέρω ποσο πολύ υπομονή χρειάζεται εκτός απο γνώσεις.Ελπιζω να τα ευχαριστηθείς.

3. ΙΟΑ

ΙΟΑ PB New Member

Μπράβο .Καλές γέννες .

4. stefanos2007

stefanos2007 PB New Member

Μπραβό πολύ καλές κατασκευές.

5. ΜΙτσος

ΜΙτσος PB New Member

μάστορας!μπράβο πολύ καλή δουλία!Αντε και κάλά ζευγαρόματα!

6. mortal1

mortal1 PB New Member

Πολύ καλές κατασκευές,μπράβο φίλε!

7. glafkos

glafkos PB New Member

Καλημερα μπορείς να μου πεις πως έφτιαξες τα πορτακια για τις ταιστρές? η να βαλεις κάποια κοντινη φώτο να τα δω?
    Εχω φτιαξει και εγω κατι παρόμοιο αλλά εκει δυσκολεύωμαι

8. ShadyLady

ShadyLady PB Member Article Writer

μπραβο. πολυ καλη δουλεια!

9. pougas

pougas PB New Member

Πολύ καλή δουλειά φίλε! Μπράβο! εξήγησε λίγο για τα υλικά που εβαλες σε παρακαλώ,κόστος κτλ με ενδιαφέρει να φτιάξω ακριβώς ίδιες για το Χειμώνα

10. mortis

mortis Banned

Γενικώς φίλε μου αν είναι δυνατόν εξήγησε μας για τα υλικά που τα βρήκες πως τα έδεσες.Μπράβο σου πολύ καλή κατασκευη.

11. NIKOS BEST

NIKOS BEST PB New Member

Μπράβο σου πολύ καλή κατασκευη.εχω φτιαξει κατι παρομοιο.θα βγαλω και φωτογραφιες να δειτε.

12. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Φίλε Νίκο διάβασε λίγο εδώ .https://petbirds.gr/threads/Δημιουργία-ενός-Νέου-Θέματος-και-Απάντηση-σε-ένα-Μήνυμα.5087/ το ποστ 4, για να βοηθηθείς για το ανέβασμα αρχείου!

13. NIKOS BEST

NIKOS BEST PB New Member

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ.ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ ΜΑΘΑΙΝΩ

14. KOSTASKTL

KOSTASKTL PB New Member

KOSTAS APO XANTHI

prospathisa na se antigrapsw.me pio aplo tropo ekana kati kiegw.
    ti les einai kalo?
    se eixa parei thl an thymasai...

Μοιραστείτε

Φόρτωση...