Κλουβα ιδιοκατασκευη

Συζήτηση με θέμα Κλουβα ιδιοκατασκευη, που ξεκίνησε από JAPAN HOSO11, στο Forum 'Ιδιοκατασκευές, Παρουσιάσεις Εκτροφείων' του PetBirds, 25 Μαρ 2016.

1. JAPAN HOSO11

JAPAN HOSO11 PB Member

κλουβα ιδιοκατασκευη

επεσε λιγο μεγαλη

Συνημμένα Αρχεία:

2. Kwstas26

Kwstas26 PB New Member

Πολυ ωραια κατασκευη ευχομαι να γεμισει ολη κλουβα πουλακια.
    Μπραβο που πιανουν τα χερια σου

3. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Εαν αυτό το μπλε είναι αυτόματες ποτίστρες υποκλίνομαι. :thumbsup:

4. Kwstas26

Kwstas26 PB New Member

Αυτοματες ποτιστρες ειναι 100%.
    Οτι καλυτερο πραγματικα του αξιζουν πολλα μπραβο

5. George98

George98 PB Active Member

Πολύ όμορφη και γερή κατασκευή μπράβο !

6. JAPAN HOSO11

JAPAN HOSO11 PB Member

σας ευχαρηστω πολυ τωρα ετοιμαζω αλλη με καποιες βελτιωσεις.

7. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Μπράβο σου! Περιμένουμε να θαυμασουμε και την επόμενη κατασκευή σου. Αν θέλεις μας ενημερωνεις για το συνολικό κόστος της και τον χρόνο που διεθεσες για να την ολοκληρώσεις.

8. JAPAN HOSO11

JAPAN HOSO11 PB Member

Η διαστασεις της κλουβας ειναι 2,20 χ 2,00 χ 0,45 εχει χωρησματα ωστε να εχεις επιλογη μεχρι και 15 κλουβια το μικροτερο 0,50χ0,40χ,045 απο εκει και περα κανεις επιλογη ποσα χωρησματα θελεις να αφαιρεσεις και να δωσεις μικος στη κλουβα μεχρι και 2 μετρα το κοστος παει απο 250 ευρ εως και 450 ευρ(για ακριβια πρεπει να ψαξω τις σημειωσεις μου) αναλογος την ποιοτητα των υλικων αν το πλεγμα ειναι κινεζικο ή Ελλινηκο το σηστημα του νερο( το σηγκεκριμενο κοστησε περιπου τα 110 ευρ). χρονος κατεσκευης σχετηκος εγω αφιερωνα το πολλυ 2 ωρες την μερα και εκανα περιπου 10 μερες περισοτερο καθηστερησα στο να φτιαξω τα πορτακια κτλ.

9. alicedros

alicedros PB Supporter

Σταμάτη σε ζηλέυω που έχεις τέτοιες ικανότητες! Μακάρι και εγώ να μπορούσα!! Μπράβο σου! Συνολικό κόστος δλδ πόσο σου βγήκε?

10. JAPAN HOSO11

JAPAN HOSO11 PB Member

σε ευχαρηστω για τα καλα σου λογια συνολο μου πηγε γυρω στα 350 ευρ και περησεψαν και αρκετα υλικα

11. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

Μπράβο, τέλεια κατασκευή!!!

Μοιραστείτε

Φόρτωση...