Κικο, η θεραπεια ολοκληρωθηκε

Συζήτηση με θέμα Κικο, η θεραπεια ολοκληρωθηκε, που ξεκίνησε από fotaras, στο Forum 'Ασθένειες Παπαγάλων' του PetBirds, 17 Ιουλ 2009.

1. fotaras

fotaras PB New Member

Παιδια για σας και παλι θελω με χαρα να σας ανακοινωσω την κατασταση του κικο μου μετα απο την ταλεπωρια που τραβηξε.

πριν και μετα

Συνημμένα Αρχεία:

2. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Πωπω! Ειναι σαν διαφορετικο πουλι! :D Συγχαρητηρια για ολα οσα του προσεφερες, νομιζω πως αυτο το διαστημα που περασατε, με τις θεραπειες, θα σας κανει να δεθειτε ακομη περισσοτερο.

3. Φαμπιο

Φαμπιο PB Member

Απιστευτο κι ομως αληθινο...

Η περιπτωση σας ειναι για παραδειγμα του τι μπορει να κανει η πραγματικη αγαπη...

4. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Τελευταία επεξεργασία: 18 Ιουλ 2016
  5. Sissy

Sissy PB Senior Member

Εχει εντελως αλλη εικονα πια!Ενα μεγαλο μπραβο για την φροντιδα και την αγαπη σου!

6. fotaras

fotaras PB New Member

παιδια πραγματικα ευχαριστω για την συμπαρασταση που μου δωσατε αυτον τον καιρο και καταφεραμε μαζι να καλυτερεψουμε την ζωη του κικο μου ...σας ευχαριστω πολυ!

7. Maria Pap.

Maria Pap. PB Member

Συγχαρητήρια Αλέξη! Ήμουνα σίγουρη με την αγάπη, την επιμονή και το ενδιαφέρον που διέθετες ότι θα ... κέρδιζες το ... στοίχημα! Να το χαίρεσαι, καλή συνέχεια και ευχαριστούμε που δε μας άφησες στα δυσάρεστα!

8. fotaras

fotaras PB New Member

Επισης θελω να ευχαριστησω τον κτηνιατρο μου Αχχιλεα Ακριβο ο οποιος εκανε τα παντα για να ειναι καλα ο κικο μου.

9. ΑΓΓΕΛΟΣ2

ΑΓΓΕΛΟΣ2 PB Member

μεγαλη διαφορα!μπραβο σας!

10. εκπληκτικο ενα μεγαλο μπραβο κ στους 2 σας

11. Fotis_K

Fotis_K PB Known Member

Νομιζω οτι το μπραβο που θα σου πουν πολλα μελη δεν ειναι τιποτα μπροστα σ αυτο που καταφερες.Φαινεται να χει αλλαξει πολυ η ψυχολογια του πουλιου.Μην ξεχναμε οτι προκειται για δυσκολα πουλια.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

Τωρα συνεχιζει να τα τρωει τα φτερα του η το χει κοψει?

12. anatoly

anatoly PB Member

Μπραβο! Πολυ ευχαριστα νεα!:)
    Ευχομαι να ειστε παντα γεροι κ να χαιρεστε ο ενας την παρεα του αλλου!:)

13. melagio80

melagio80 PB Member

Αλεξη καλησπερα απο εμενα...
    Τωρα μολις ειδα τα ποστ σου και εχω να σου πω ενα τεραστιο μπραβο για το κουραγιο σου αλλα κ την δυναμη που εχεις μεσα σου.
    Συγχαρητηρια και ευχομαι τα καλυτερα για τον φιλο σου που σιγουρα τα εχει!

14. vas

vas PB New Member

ΥΠΕΡΟΧΟΣ
    μονο αυτο εχω να πω

15. fotaras

fotaras PB New Member

Εαν δεν υπηρχε και αυτο το σιτε με αυτα τα υπεροχα μελη δεν θα ειχαμε καταφερει τιποτα Σας ευχαριστουμε για την πολυτιμη βοηθεια σας .

το κουραμπιεδακι μου εχει σταματησει να τα τρωει ,αλλα τωρα προσπαθω να τον κανω να ξεσπα αλλου οταν νευριαζει πχ τρωι καλαμακια πλαστικα ...και αλλα αντικειμενα...χαχαχαχ

16. mariah

mariah PB Member

Συγχαρητηρια για την προσπαθεια που κανατε!Οντως μοιαζει με τελειως διαφορετικο πουλι!Μπραβο σου!Παρτου πολλα παιχνιδια να ασχολειται!

17. Dimitris1973

Dimitris1973 PB New Member

Τα συγχαρητήρια αξίζουν σε εσένα ! και έπειτα στο κατάλευκο σου πλασματάκι!
    θα ήθελα να σου πω ότι η εμπειρία σου είναι πλέον πολύτιμη για εμάς και ίσως βοηθήσει και άλλους με παρόμοια περιστατικά .

18. Victoria

Victoria PB New Member

Πολυ χαιρομαι για τον Κικο,δειχνει ευτυχισμενος.
    Συγχαρητηρια για την επιμονη σου και την αγαπη σου.
    Εισαι αξιος για πολλα μπραβο;)

Μοιραστείτε

Φόρτωση...