Κατοικίδια εν δράσει 2016

Συζήτηση με θέμα Κατοικίδια εν δράσει 2016, που ξεκίνησε από misalouris, στο Forum 'Εκθέσεις - Διαγωνισμοί - Σεμινάρια' του PetBirds, 14 Οκτ 2016.

1. misalouris

misalouris PB Moderator Staff Member

Το τριήμερο 14 με 16 Οκτωβρίου θα πραγματοποιηθεί η "γιορτή" «Κατοικίδια Εν Δράσει» στο «Metropolitan Expo» στο αεροδρόμιο Ελ. Βενιζέλος, με είσοδο και parking για όλους δωρεάν.
    Εκεί υπάρχει και ζώνη περιπτέρου της "παναττικής" με τα αγαπημένα μας πτηνά.
    2.jpg 3.jpg
    1.jpg

2. ianos

ianos Daily Active Member

Σκοπεύει κανεις να πάει Σάββατο απόγευμα;

3. ilie mp

ilie mp Daily Active Member

Δεν ηξερα οτι εχει και πανατικη εκθεση.
    Θα παω το Σαββατο ή την Κυριακη γιατι εχει την διεθνη εκθεση σκυλων οποτε θα περασω σιγουρα και απο τα πουλια :D

4. misalouris

misalouris PB Moderator Staff Member

Θα περιμένουμε φωτορεπορταζ και για τα πουλιά εδώ .... αλλά και για τα υπόλοιπα στις αντίστοιχες ομάδες https://petbirds.gr/groups/
    Υπάρχει ειδικός χώρος γι αυτή...

5. ilie mp

Τωρα ανυπομονω ακομα περισσοτερο να παω :D

6. mgerom

mgerom PB Supporter Article Writer

Κάποιες φωτογραφίες από την προετοιμασία αλλά και απο την παρουσίαση.

Τελευταία επεξεργασία: 15 Οκτ 2016
  7. ianos

ianos Daily Active Member

Εχθές το απόγευμα ήμουν εκεί.
    Ήταν απλά υπέροχα!!!
    Συγχαρητήρια σε όλους τους εκθέτες και φυσικά στα πουλάκια τους (τολμώ να πω ότι σε κάποια φάση που δεν ήταν κανείς στο τμήμα των πουλιών, σκέφτηκα να αρπάξω κανένα κλουβάκι Μάκη και να αρχίσω να τρέχωo_O)

8. ilie mp

Πηγα κι εγω σημερα και μου αρεσαν ολα παρα πολυ (αν και παω καθε χρόνο φετος μου αρεσε λιγο περισσοτερο).
    Τα παπαγαλακια (τα λογα που ειχε) ηταν πολυ ησυχα και μου προκαλεσαν ενα συναισθημα λυπης...
    Καθοντουσαν εκει ησυχα ουτε κουνιοντουσαν και καποια κοιμοντουσαν. Ισως επειδη ειναι πολυ συναιασθηματικα ζωα να ειχαν σοκαριστει με τον κοσμο.
    Απο την αλλη ειδα πολυ ομορφα και ιδιαιτερα καναρινια που πραγματικα τρελαθηκα.
    Ειδικα καποια που τα εβλεπα χαρουμενα να τρωνε, να τραγουδανε κλπ καταλαβα οτι σίγουρα ειναι ενα ωραιο κατοικιδιο για το σπιτι, αν ηταν ετσι ανετα εκει με τοση ταλαιπωρια και κοσμο.
    Εβγαλα φωτο οσο περισσοτερα πουλακια μπορουσα γιατι ειχε πολυ κοσμο.
    Θα της ανεβασω το συντομοτερο :)

9. TZANNSPY

TZANNSPY PB New Member

Εμείς φέτος πήγαμε για πρώτη φορά...
    Σχετικά καλές εντυπώσεις...
    Θα προσπαθήσουμε να δώσουμε το παρόν και στην "παναττική" ...!!!

Μοιραστείτε

Φόρτωση...