Καταστήματα για αγορά Budgie στη Θεσσαλονίκη

Συζήτηση με θέμα Καταστήματα για αγορά Budgie στη Θεσσαλονίκη, που ξεκίνησε από Budgie., στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 25 Αυγ 2014.

1. Budgie.

Budgie. PB New Member

Καλησπέρα παιδια θα πάω σήμερα να αγοράσω ενα αρσενικό μπάτζι το θεμα είναι οτι επειδή δεν είμαι απο Θεσσ/νικη δεν ξέρω τα καταστήματα η αλλιως πετ σοπς θέλω να μου πέιτε καποια καταστηματα που εσεις εμπιστεύεστε..!ακουω γνώμες θελω να είναι καθαρο μαγαζί και να έχειι και υγιεί πουλιά..!

2. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Σημερα στις 7 παρα τεταρτο το απογευμα μας το ανακοινωνεις οτι θα πας να αγορασεις ενα μπατζι και ζητας αμεσα γνωμες για μαγαζια. Ποσοι περιμενεις να ειναι stand by να σου απαντησουν, να κρινεις και να προλαβεις να πας να κανεις την αγορα?

3. Budgie.

Budgie. PB New Member

Σήμερα μπήκα στο Φορουμ σημερα ετυχε να είμαι θεσσαλονίκη! Και τελικα δεν πηγα σημερα θα παω αυριο! Εσυ έχεις να μου προτείνεις κατι ηη..??

4. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Η τι?

Εγω δεν συστηνω πετ σοπς για αγορα ζωων.

5. Budgie.

Budgie. PB New Member

6. Budgie.

Budgie. PB New Member

Ξερεις καποιον σωστο εκτροφέα γιατι εγώ αυτους που ξέρω είναι για τα μπαζαμε πουλια αρρωστα και αθλιεςσυνθηκες το εκτροφέας για τον καθένα έιναι σχετικό! τα πετ σοπ ειναι ποιο καθαρα απο τους εκτροφείς που ξέρω! και επειδή τοέχω ψάξει το θέμα νομίζω οτι και απο τα δύο θα εείναι πάνω κάτω το ίδιο!

Μοιραστείτε

Φόρτωση...