Καρδερινες μικρες (μικροπιασμενες)

Συζήτηση με θέμα Καρδερινες μικρες (μικροπιασμενες), που ξεκίνησε από takisdt200, στο Forum 'Γενικά για Ιθαγενή Πουλιά - Υβρίδια' του PetBirds, 30 Ιουν 2008.

1. takisdt200

takisdt200 PB New Member

γεια σε οσους ενδιαφερονται σε αυτον τον τιτλο.ειμαι απο θηβα κ σε κοντινη περιοχη προσφερουν εναντι αμοιβης μικρες καρδερινες . φετινες. τι ελπιδες υπαρχουν για αυτες? για να συνεχισουν στιν zωουλα τους κανονικα? εγω εχω μια σχεδον 1 χρονο αρσενικη κ δεν εχει βγαλει ουτε κιχ ποσο . εχω διαβασει ολο το site πουυ ειναι καταπλικτικο κ φοβερο αρκετες φορες

2. kristhegreek

kristhegreek PB New Member

3. kristhegreek

.

Επιτρέψτε μου να διατηρήσω τις αμφιβολίες μου για το κατά πόσο το παραπάνω ισχύει.

4. takisdt200

takisdt200 PB New Member

.

συγνωμη και ολας . τι σας ενοχλισε κ μου ειπατε να διαβασω εκει? τιν εχω διαβασει ιδη

5. kristhegreek

.

Το θέμα είναι να καταλαβαίνουμε τι διαβάζουμε...

6. takisdt200

takisdt200 PB New Member

.

σασ ειπα το εχς διαβασει μηπως εσεις πρεπει να το διαβασετε καλυτερα?

7. kristhegreek

.

Για πείτε μας τι εννοείτε με το (μικροπιασμένες)
    (για να καταλάβουμε και οι υπόλοιποι)

8. Alexandros

Alexandros PB Member Article Writer

.

Oreo to diabases, to katalabenoume tora.

Me afto ti iseles na akous ??? Ali mia fora den epitrepete ??
    i afto :
    Den exoune kamia elpida na sinexisoune kanonika zoi. I kanonika zoi tous itane eleftheros.

Alexandros

9. saxa

saxa PB New Member

.

Αν είναι μαγαζί που τις πουλάει πάρε τηλέφωνο στο δασαρχείο της περιοχής μίλα με το γραφείο θήρας πες τους που είναι.Αν φιλοτιμηθούν και πανε μόρεί και να σωθούν Με το να πας να κάνεις τα ψώνια σου από εκεί απλά τους δίνεις κίνητρο να συνεχίσουν. Και να μην έχουν μαγαζί αν ξέρεις που τα πιανουν πάλι κανε το τηλεφώνημα και στείλε τη θηροφυλακή.

Φιλικά και προσοχη..

10. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

.

Όπως ειπώθηκε ήδη, ελπίδες υπάρχουν πολλές αρκεί να αφεθούν ελεύθερες. Η διαδικασία περιγράφεται στο ποστ #9.

Μοιραστείτε

Φόρτωση...