Ιστοσελιδα καταλογος των pet shop

Συζήτηση με θέμα Ιστοσελιδα καταλογος των pet shop, που ξεκίνησε από jk21, στο Forum 'Γενικά για Καναρινια' του PetBirds, 23 Μαϊ 2009.

1. jk21

jk21 PB Member Article Writer

θα ελεγα αρκετα χρησιμη και με χαρτη

Αρχική Σελίδα

2. dikatgreece

dikatgreece PB New Member

Δημήτρη πολύ καλή, αν βρεθείς σε ανάγκη, αλλά με ελλείψεις. Από τα 3 πετ που ψωνίζω (Ηλιούπολη - Αργυρούπολη) έχει μόνο το ..1. Τα άλλα δυο (που είναι κύρια για εμένα) δεν υπάρχουν.

3. mgerom

mgerom PB Supporter Article Writer

Εστω και με ελλείψεις είναι πολύ χρήσιμο.
    Ας ελπίσουμε οτι θα γίνει πιο περιεκτικό και
    με καλύτερη ενημέρωση.

4. theo9dor

theo9dor PB New Member

Δημήτρη συγχαρητήρια. Ελπίζω να την επεκτείνεις σε Πανελλαδικό επίπεδο ώστε να αποτελέσει σημείο αναφοράς καταστημάτων, εμπόρων, εκτροφέων κλπ. Όσον αφορά στο Κιλκίς από όπου είμαι εγώ μπορώ ευχαρίστως να σου πώ όσα ξέρω για τα εδώ Pet Shops. Πιστεύω και άλλα μέλη να βοηθήσουν ώστε να δημιουργηθεί ένας πλήρης εμπεριστατωμένος χάρτης.

5. evaluieva

evaluieva PB Member

ευχαριστουμε δημητρη πολυ χρησιμο!
    απ οτι ειδα μεσα στη σελιδα :
    Λείπει κάποιο Pet Shop
    ο καθενας μπορει να προτεινει τοποθεσιες κ καταστηματα ,ωστε να καλυφθουν οι ελλειψεις!;))

6. dikatgreece

Σωστό δεν το είχα δεί...

7. sainer

sainer PB New Member

παρα πολυ χρησιμη ιστοσελιδα.εγω θα θελα να κανω μια προταση ομως...αν μπορει καποιος ας βαλει και μια λιστα με e-pet shop απο τα οποια μπορουμε να παραγγειλουμε.γιατι 2-3 που εχω παραγγειλει εγω αργουν απο 20-30 μερες να στειλουν τα πραματα στην επαρχια.

8. evaluieva

evaluieva PB Member

απο περισυ το λεμε κ ακομα δεν το καναμε:rolleyes:

προφανως δεν θα βαλει ενας μονο λιστα
    θα συμπληρωνουμε ολοι [οσοι ξερουμε κατι]σ' ενα θεμα που θα ανοιχθει γι αυτο το σκοπο.
    κατι αναλογο με των κτηνιατρων δλδ.

ομως καλυτερα να πει κατι κ ο σταυρος, μηπως υπαρχει θεμα διαφημισης η τπτ αναλογο ,που δεν υποστηριζει το φορουμ.

[εγω περισυ ειχα προτεινει να ανοιξουμε μια ομαδα για το σκοπο αυτο.:)]

9. sainer

sainer PB New Member

σταυροοο???γραψε κατι...θα ειναι πολυ χρησιμο αυτο και περα απο τη διαφημηση θα μας βοηθησει ολους.

10. jk21

αν καταλαβα καλα καποιοι νομισατε οτι η ιστοσελιδα ειναι δικη μου.
    να διευκρινισω οτι απλα επεσα πανω της,δεν εχει σχεση με μενα :)
    μαλιστα δεν μπηκα σε κοπο να την ψαξω .εψαχνα να βρω την ακριβη διευθηνση απο ενα καλο μαγαζι που μου προτεινε ο βασιλης ο xxx-birdy και βρεθηκα σε αυτη;)) πραγματι δεν εχει ολα τα pet shop αλλα ειναι καλο οτι μπορουμε να την εμπλουτησουμε.

11. dimitra_1980

dimitra_1980 PB New Member

Πολύ βοηθητική η λίστα.Το μόνο κακό είναι οτι τα έχει ταξινομημένα βάση επωνυμίας και πρέπει να τα κοιτάξεις ένα ένα για να βρεις κάποιο κοντά σου ή κάπου που σε βολεύει

12. dikatgreece

Εδώ είναι μερικά online καταστήματα (Εσωτερικού - εξωτερικού) (ήδη τα περισσότερα έχουν αναφερθεί σε διάφορα ποστ στο παρελθόν)

http://www.ornitalia.gr/'
    Kiklos - Internet-Shop
    Αποστολή

Birds and more der groe Onlineshop
    http://agselect.com/bird-watering.aspx

Από τα παραπάνω έχω πάρει προϊόντα από το τρίτο κατα σειρά. Τα υπόλοιπα δεν τα έχω χρησιμοποιήσει.

Ήδη έγινε

13. sainer

sainer PB New Member

ευχαριστω κωστα!

14. jk21

με αφορμη ενα καταστημα που συζητανε τα παιδια σε καποιο αλλο συναφες ποστ δινω μια ιστοσελιδα με pet shop στον πειραια που επιλεγοντας το καθενα σου δινει και χαρτη
    Εμπορικά καταστήματα | Κτηνιατρεία - Pet Shop | Pet Shop | Αγορά πειραια, επαγγελματικος οδηγος, Επαγγελματικός Οδηγός Πειραιά, Επαγγελματικός Κατάλογος,ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ,ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΣ ΟΔΗΓΟΣ,Επαγγελματικος οδηγος πειραια, ξενοδοχεία στον Π

(εκει υπαρχει και το μαγαζι που λενε,το αναγνωριζετε απο τη διευθηνση που αναφερει ο αρης)

Μοιραστείτε

Φόρτωση...