Χαρίζω Θηλυκό ringneck

Συζήτηση με θέμα Θηλυκό ringneck, που ξεκίνησε από cochatiel, στο Forum 'Αγορά - Ζήτηση - Διάθεση Πουλιών Εξοπλισμού' του PetBirds, 27 Μαρ 2014.

1. cochatiel

cochatiel PB New Member

Παιδια βρισκομαι στην δυσαρεστη θεση να δωσω το ringneck moy(ειναι θυληκο 3χρονων κοντα).
    Ειναι πανεξυπνη αλλα δεν εχω τον χρονο για εκπεδευση(αν και θα το ηθελα γιατι πραγματικα αξιζει τον κοπο).
    Απο Θεσσαλονικη μονο παρακαλω.

2. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Να προτιμησεις να παει σε σπιτι που θα εχουν κι ενα ακομη ρινγκνεκ για να εχει παρεα. Και να σιγουρευτεις να γνωριζουν οτι 2 πουλια θα κανουν αρκετη φασαρια. Καλη τυχη και καλη επιλογη, μην το δωσεις στον πρωτο τυχοντα. :)

3. cochatiel

cochatiel PB New Member

Ευχαριστω για την συνβουλη

4. Markos tsiftelis

Markos tsiftelis PB New Member

πριν απο νια εβδομαδα ανταλαξαμε με μια φιλη του forum την ποπυ κατι πουλακια συγκεκρημενα τις εδωσα καναρινακια και μου εδωσε ενα ομορφο ringnek το ζιζε και θα ηθελα πολυ να του χαρισω μια φιλη οπωτε θα με ενδιεφερε πολυ να μου δωσεις το παπαγαλακι σου ομως ειμαι Αθήνα που σημενει μια αποσταση κααποιων ωρων δεν ξερω αν αυτο ειναι επικινδηνο για το πουλι παντως ειμαι προθημως να του πρωσφερω αγαπη και εναν κουκλο για παρεα το ζιζε!:)

5. Markos tsiftelis

Τελικα Χρηστο τι εκανες με το πουλι?

6. cochatiel

cochatiel PB New Member

• Γραφή μηνυμάτων με Greeklish - ΚΕΦΑΛΑΙΑ. Τελευταία προειδοποίηση.
    tha to doso se ena paidi poy einai apo kabala
    ara ekleise

7. Markos tsiftelis

ευχομαι να εκανες μια καλη επιλογη;)

Μοιραστείτε

Φόρτωση...