Παρουσίαση Θα γίνω μάνα

Συζήτηση με θέμα Θα γίνω μάνα, που ξεκίνησε από stylianos, στο Forum 'Γενικά για Καναρινια' του PetBirds, 16 Απρ 2009.

1. stylianos

stylianos Banned

Γεια σας ειμαι η Ηρα.Υστερα απο πολλες περιπετειες που ειχα με την υγεια μου,τηνπροσαρμογη μου στο νεο περβαλλον και την γνωριμια μου με τον Απολλωνα επιτελους εχω καθησει στην φωλιτσα μου για πρωτη φορα στην ζωη μου που με τοσο μερακι την εφτιαξα.Θα ηθελα απο εσας τις ευχες σας για γερους απογονους γιατι πιστευω στην αγαπη σας για πουλακια σαν εμενα.Εχω πολυ αγχος.Ευχαριστω.

Συνημμένα Αρχεία:

2. Δημητρης_Α

Δημητρης_Α PB New Member

σου ευχομαι ηρουλα μου να βγαλεις γερα πουλακια και να τα δεις οπως ποθεις..

3. aggel

aggel PB New Member

καλη φωλιτσοδουλεια και να εχεις συντομε γερους καλους πολλους μικρους γλυκους και υγιεστατους απογονους καλη σου τυχη ηρακι!

4. billio

billio PB New Member

Καλη τυχη!

5. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Αν ο μπαμπάς Στελιος φρόντισε για την εγκαιρη αποκατάσταση της υγείας σου και επιμελήθηκε την σωστή διατροφή σου ολο αυτό τον καιρό, είμαι σίγουρη πως θα σύντομα θα καμαρώσεις και εσυ τους απογόνους που τόσο επιθυμείς! Ευχομαι να είναι όμορφοι και γεροί σαν εσενα και τον Απόλλωνα! και να μην έχεις άγχος! Ολα θα πάνε καλά

Μην ξεχάσεις τις φωτογραφίες των μωρών όταν βγούν με το καλό!

6. Φαμπιο

Φαμπιο PB Member

Ηρα μου,το ξερεις οτι ειμαστε μαζι σου!
    Τελικα ενα αυγουλακι εκανες??
    Η φωλια σε γλυκανε ακομα πιο πολυ...

Μοιραστείτε

Φόρτωση...