Παρουσίαση Η ψυχουλα μου ο Q

Συζήτηση με θέμα Η ψυχουλα μου ο Q, που ξεκίνησε από Q-Ariel, στο Forum 'Γενικά για Καναρινια' του PetBirds, 4 Φεβ 2014.

1. Q-Ariel

Q-Ariel PB New Member

Καλησπερα σας!
    εχω ενα καναρινακι, κοκκινο λιποχρωμικο...παραθετω φωτογραφια!αυτη ειναι η ρατσα του η υπαρχουν συγκεκριμενες ακομα και σε αυτα του χρωματος?

Συνημμένα Αρχεία:

2. alicedros

alicedros PB Supporter

Είναι καναρίνι χρώματος κόκκινο λιποχρωμικο! Αυτή είναι η ράτσα του! Πολύ όμορφο! Να το χαίρεσαι! :)

3. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

Πανέμορφο είναι να το χαίρεσαι! :)

4. Q-Ariel

Q-Ariel PB New Member

σας ευχαριστω πολυ!το αγαπω ιδιαιτερως γιατι ηταν δωρο σε μια δυσκολη περιοδο και συμβολιζει κατι πολυ σημαντικο για μενα, γι αυτο και προσπα8ω να το φροντιζω οσο μπορω!
    το κοκκινο δαχτυλιδακι του συμβολιζει το 2012?

5. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Τι γράφει πάνω;

6. Q-Ariel

Q-Ariel PB New Member

δεν εχω καταφερει να το δω καθαρα γιατι ειναι ζωηρος ο Q!...Θα κανω κι αλλες προσπαθειες κι αν τα καταφερω θα ποσταρω!παντως ενα 12 καπου φαινεται με μεγαλυτερους χαρακτηρες απο οτι οι υπολοιποι του δαχτιλιδιου και ειναι κανονικα γραμμενο,οχι πλαγιαστα!

7. panos70

panos70 PB New Member

Να χαιρεσαι το κοκκινο καναρινακι σου,αν βλεπω καλα γιατι δεν φαινεται ,ειναι και χιονε δλδ μαλακοπτερο

8. Q-Ariel

Q-Ariel PB New Member

Εχει τα χρωματα πορτοκαλι,λευκο και ελαχιστο μαυρο στα φτερα του...τι ειναι τα μαλακοπτερα;

9. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Τελευταία επεξεργασία: 10 Ιουλ 2016
  10. Q-Ariel

Q-Ariel PB New Member

Ευχαριστω!

κοιταξα δειλα δειλα το καναρινακι αλλα δεν μ φαινεται να προεξεχει κατι...λετε να ειναι θηλυκο τελικα?επειδη δεν πολυκελαηδα κιολας.μονο κατι τιτιβισματα και κελαηδημα χαμηλων τονων..

11. Q-Ariel

Q-Ariel PB New Member

επισης...κοκκινο ιβουαρ χιονε ειναι;καλα τα λεω;

Μοιραστείτε

Φόρτωση...