Παρουσίαση Η οικογενεια των παπαγαλων μεγαλωνει

Συζήτηση με θέμα Η οικογενεια των παπαγαλων μεγαλωνει, που ξεκίνησε από ΛΟΡΙΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 9 Ιουλ 2009.

1. ενα μεγαλο ευχαριστω στη νικη (φαμπιο) για την καταπληκτικη tink(πρωιν πακιτακι) που μου εδωσε με ολη της την καρδια αυτο ειναι το νεραιδακι μου

Συνημμένα Αρχεία:

2. Greek yorkshire

Greek yorkshire PB Member

βασιλικη να σου ζησει το νεο σου πουλακι! ειμαι σιγουρος θα βρει πολυ αγαπη σε σενα! νικη σε ευχαριστουμε!

3. Sissy

Sissy PB Senior Member

Να χαιρεσαι το νεο σου πουλακι, ειναι πολυ πολυ ομορφο!:Big Grin: Μπραβο Νικη για την ευγενικη σου κινηση και την επιλογη της Βασιλικης, ως νεας μαμας της Τink

4. Φαμπιο

Φαμπιο PB Member

Ευχαριστω πολυ παιδια:)
    Ειμαι κι εγω σιγουρη οτι θα περασει τελεια το μικρο μου!
    Η Βασιλικη ειναι σουπερ ατομο και οντως της το εδωσα με ολη μου την καρδια
    Επισης χαιρομαι που την εκανα τοσο χαρουμενη δινοντας της την Τινκυ(ηταν κεραυνοβολος ερωτας:p)

Ειμαι της αποψης οτι δεν πρεπει να ειμαστε εγωιστες και αν δεν μπορουμε να προσφερουμε ολη μας τη προσοχη σε κατι ζωντανο,(οσο και να το αγαπαμε)ειναι ηθικα τιμιο να το προσφερουμε καπου που θα περναει καλυτερα..(με επιασε το φιλοσοφικο μου:D)

Βασιλικουλα να το χαιρεσαι και να μας λες τις τρελες του..
    Ειμαι σιγουρη οτι ολο πανω στην κουνια θα ειναι..ετσι;;χεχε

5. BanOr

BanOr PB New Member

Πολυ ομορφη να σου ζησει και να την δεις και νυφουλα χεχε!
    Το stick ειναι κεχρι?

6. ναι κεχρι ειναι

7. anatoly

anatoly PB Member

Να τη χαιρεσαι!Ειναι κουκλιτσα!
    Μπραβο κ σε σενα Νικη!

8. Fotis_K

Fotis_K PB Known Member

Να σου ζησει.

Η μητερα της της στελνει πολλα φιλια.:D

*Νομιζω οτι στην Νικη αξιζει ενα μεγαλο μπραβο.Δινει πουλια της με πολυ αγαπη.

9. fragos

fragos PB Member

πολυ ωραιο ειναι να σου ζησει!
    μπραβο Νικη!

10. mariah

mariah PB Member

Βασιλικουλα να την χαιρεσαι την μικρουλα σου.Πολυ ωραιο κλουβι της εχεις κανει.Σιγουρα θα ειναι ευτυχισμενο μαζι σου.Ενα μπραβο και σε σενα Νικη που βρισκεις σουπερ ατομα.

11. ΑΓΓΕΛΟΣ2

ΑΓΓΕΛΟΣ2 PB Member

αντε ωραια!μπραβο νικη για την μαμα που διαλεξες!
    τι εχεις στο πατο?

12. Maria Pap.

Maria Pap. PB Member

Καλορίζικο, να το χαίρεσαι Βασιλική! Μπράβο Νίκη, θα είσαι ήσυχη τώρα, με αυτή σου την επιλογή, της Βασιλικής! Είναι πολύ γλυκό, όμορφο πουλάκι, παιχνιδιάρικο και χαρούμενο! Να περάσετε όμορφα!

13. αγελακο στον πατο στα κλουβια μου βαζω πριονιδι η αμμο αναλογα τι εχω περνω κ απο τα δυο η αμμος ειναι η μιση θαλασης κ μιση του εμποριου η θαλασης ειναι απο παραλια που πηγενω πολλα χρονια κ ειναι καθαρη αλλα απο αυτα που εχω διαβασει εδω στο φορουμ εχω φοβιθει γιαυτο την βραζω με ξυδι σε κατσαρολα την στεγνονω κ μετα βαζω αλλη τοση ποσοτητα απο τοθ εμποριυ κ στα κλουβια, μου αρεσει γιατι ειναι πολυ αποροφιτικη κ δεν μιριζει

14. μπανακι-μπανακι!

η tink εκανε εχτες το 1ο της μπανακι κ της αρεσε πολυ 1η φορα εβλεπα παπαγαλο να ευχαριστιετε το μπανακι του ειχε πολυ γελιο η παπιοζουζου,πρεπει να εχει αρχισει η πτερορεια κ ειπα να της κανω μπανακι με βαποριζατερ πριν κ μετα τα πλιτσι πλιτσι!

Συνημμένα Αρχεία:

15. Φαμπιο

Φαμπιο PB Member

χαχαχα

Πως ειναι ετσι;;
    Η τελευταια ειναι για να την δουμε καθαρη;;:D
    Ωραιες φωτο...

16. εμ τι? βρομικο θα σου το εδειχνα το κοριτσι? ντροπης πραγμα!

17. niva2gr

niva2gr PB New Member

Η πρώτη φωτγραφία είναι όλα τα λεφτά! Την επόμενη φορά που θα κάνει μπάνιο τράβα την και βίντεο για να το δείξω σε "κάποιες" που πρέπει να πάρουν παραδείγματα!

18. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Kαλε αυτο δεν είναι παπαγαλάκι! Αυτο είναι παπί!

Ολόδροσο και μοσχομυριστό:D!

19. mariah

mariah PB Member

Μια παπια μα τι παπια!Πανεμορφη,καθαρη και περιποιημενη!Μπραβο Βασιλικη διοτι την αγαπας πολυ!

20. Fotis_K

Fotis_K PB Known Member

Κουκλα η μικρη αλλα μπερδευτικα.Στις 2 πρωτες φωτογραφιες ειναι σ ενα κλουβι με μαυρο πατο ενω στις αλλες με μπλε πατο.Την ειχες παει σ αλλο κλουβι για οτ μπανιο?

Μοιραστείτε

Φόρτωση...