Η μόνιμη εγκατάσταση του φιλαράκου μου έξω

Συζήτηση με θέμα Η μόνιμη εγκατάσταση του φιλαράκου μου έξω, που ξεκίνησε από smalldio, στο Forum 'Ιδιοκατασκευές, Παρουσιάσεις Εκτροφείων' του PetBirds, 22 Δεκ 2015.

1. smalldio

smalldio PB New Member

Aναρτώ κάποιες φώτο (όπως υποσχέθηκα)από την κατασκευή που σχεδίασα για την μόνιμη εγκατάσταση του φιλαράκου μου στο εξωτερικό μέρος του σπιτιού . Ελπίζω να σας αρέσει.Αφορμή ήταν μια παθολογική πτεροροια (από την οποία αναρρώνει ο μικρούλης )και μια ερώτηση που έκανα στο forum στο topic ασθένειες.

Συνημμένα Αρχεία:

2. misalouris

misalouris PB Moderator Staff Member

Για το χειμώνα είναι καλά προστατευμένος.
    Αν μάλιστα θυμάσαι να ανοίγεις τις "ζεστές" μέρες του χειμώνα την κατασκευή .... θα είναι καλύτερα.
    Καλή συνέχεια.

3. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Πες μας αν θες λίγα πράγματα για την κατασκευή σου όπως για παράδειγμα τι υλικά χρησιμοποιησες, πόσο χρόνο διέθεσες για την ολοκλήρωση της κατασκευής, ποιο το συνολικό κόστος, αν κάτι σε δυσκολεψε, αν διαπιστωσες στην πορεία κάτι που έγινε λάθος, τι θα άλλαζες αν το ξαναφτιαχνες...κλπ. Οι πληροφορίες αυτές θα φανούν πολύ χρήσιμες σε όσους αποφασίσουν να φτιάξουν κάτι παρόμοιο. ...

4. alicedros

alicedros PB Supporter

Για χειμώνα μια χαρά! Αλλά το καλοκαίρι τι θα κάνεις? :(

5. Kwstas26

Kwstas26 PB New Member

Πολυ ωραια κατασακευη αυτο διχνει ποσο αγαπας και προσεχεις τον φτερωτο σου φιλο.
    Για τον χειμωνα δεν θα εχει θεμα με το κρυο πιστευω.
    Τωρα για το καλοκαιρι αν ανοιγεις το καπακι μπροστα και παλι μπορει να εχει θεμα.

Μοιραστείτε

Φόρτωση...