Η ανατροφή καναρινιών βήμα βήμα

Συζήτηση με θέμα Η ανατροφή καναρινιών βήμα βήμα, που ξεκίνησε από ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΙΛΚΙΣ, στο Forum 'Φωνές Πουλιών, Βίντεο, Φωτο' του PetBirds, 29 Μαρ 2009.

1. Πιο κατατοπιστικο δεν γινεται...και επικαιρο...

2. Maria Pap.

Maria Pap. PB Member

Καταπληκτικό, τρυφερό, τέλειο! Οι γονείς αγαπημένοι, ο πατέρας έφερνε τροφή στη μητέρα που τα φρόντιζε, αλληλοταϊζόντουσαν, γιατί αλλοιώς πώς θα προλάβαιναν τα συνεχώς ανοικτά στοματάκια! Το μεγάλωμα και η ευτυχής κατάληξη! Ευχαριστούμε Γιώργο!

3. efi

efi PB New Member

Τ Ε Λ Ε Ι Ο...Μονο αυτο εχω να πω...Με συγκινουν πολυ...

4. takisodigos

takisodigos PB New Member

πολυ ομορφο και ενδιαφερον βιντεο ευχαριστουμε...

5. sainer

sainer PB New Member

το καλυτερο βιντεο για κανρινια που εχω δει.μπραβο σου!

6. Πάρα πολύ καλό Γιώργο.

7. Magdalena1

Magdalena1 PB New Member

:agreeΣυμφωνώ κι εγώ τέλειο το βίντεο!Συγκινητικό και ειδικά όταν το βλέπει μια γυναίκα τι άλλο από τετοια συναισθήματα θα μπορούσε
    να νιώσει???Η οικογένεια σ όλο της το μεγαλείο περιγράφεται σ αυτο το βίντεο

8. Φαμπιο

Φαμπιο PB Member

Περα απο το υπεροχο ζευγαρι και η μουσικη ηταν απολυτα ταιριαστη με την περισταση...
    Ευχαριστουμε Γιωργο:)

9. Δημητρης_Α

Δημητρης_Α PB New Member

ποπο τα σπαει το βιντεο..τεεεεεεελειο σευχαριστουμε..τι γλυκο

10. sadistis

sadistis PB New Member

απλά καταπληκτικό

11. Frania

Frania PB Member

Δεν χορταινω να τα βλεπω!Σε ευχαριστουμε Γιωργο!Πολυ συγκινητικο οταν ο πατερας κοιταζει πρωτη φορα τα τα μικρα του και η μανα περιμενει υπομονετικα και δειχνει να κατανοει την λαχταρα του,να τα καμαρωσει!

12. Tweety

Tweety PB New Member

Για αλλη μια φορα Γιωργο μας κατεπληξες!Μπραβο!Το πιο τελειο βιντεο που εχω δει μεχρι τωρα!

13. pantazo

pantazo PB New Member

Πολύ καλό. Μπράβο!

Μοιραστείτε

Φόρτωση...