Παρουσίαση Η αναπαραγωγικη περιοδος μου χαρισε δυο υπεροχα πουλακια

Συζήτηση με θέμα Η αναπαραγωγικη περιοδος μου χαρισε δυο υπεροχα πουλακια, που ξεκίνησε από kalligeros, στο Forum 'Γενικά για Καναρινια' του PetBirds, 24 Ιουν 2009.

1. kalligeros

kalligeros PB New Member

καλησπερα σε ολους,να ζητησω συγνωμη για την απουσια μου αλλα η δουλεια μου εινα να ταξιδευω.η αναπαραγογικη περιοδος μου χαρισε δυο υπεροχα πουλακια,παρα της προσπαθειες μου με αλλα 3 ζευγαρια δυστηχος δεν πηρα αλλη γεννα,αλλα δεν πειραζει του χρονου τα πουλακια μου να ειναι καλα.ελπιζω οι φιλοι μας να τα πηγαν καλυτερα,να ευχαριστισο τα παιδια που σε μερικα προβληματα μου απαντησαν και με βοηθησαν παρα πολυ.ευχομαι σε ολους καλο καλοκαιρι,και να προσεχετε τα καναρακια σας.

2. Maria Pap.

Maria Pap. PB Member

Να τα χαίρεσαι όλα, επίσης καλό καλοκαίρι, κι'εμείς ευχαριστούμε! Μην παραλείπεις να ρίχνεις μια ματιά στο φόρουμ Αναπαραγωγή - Νεοσσοί καναρινιών, ούτως ώστε την επόμενη περίοδο να έχεις πιό πολλές / μόνο επιτυχίες!

3. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Μανο , 2 και καλά! Του χρόνου πιά πιό εμπειρος θα τα καταφερεις καλύτερα! Περιμενουμε και φωτογραφιες απο τα πουλάκια σου με την πρωτη ευκαιρία!

4. fragos

fragos PB Member

να τα χαιρεσαι και του χρονου καλυτερα!καλο καλοκαιρι!

5. Mpikis

Mpikis PB New Member

Να τα χαιρεσαι τα πουλάκια σου...και ευχομαι την επόμενη αναπαραγωγική περίοδο με ακόμα περισότερα!

6. sainer

sainer PB New Member

να σου ζησουν και να τα χαιρεσαι!

Μοιραστείτε

Φόρτωση...