Παρουσιάζω Η Λινκ παρουσιάζεται

ilie mp

PB Known Member
28 Ιουλ 2013
2.751
172
Αθήνα
Όνομα
Ηλέκτρα
Πτηνά
Παπαγάλοι
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ αποχαιρέτα το , το κρεββάτι που χάνεις
Ο Άγγελος με τον Λινκ νομίζω ότι τα έχουν βρει τόσο καλά στην συμβίωση που ο κάθε ένας ξέρει τα όρια του και μέχρι που τον παίρνει .

(Εννοείται και ο Λινκ θα έχει πάντα το πιο πάνω χέρι , αλλά αυτό ας μείνει μεταξύ μας , μην χαλάσουμε καρδιές :p)

seemsfunny

PB New Member
13 Σεπ 2017
599
33
Λευκάδα
Όνομα
Άγγελος
Πτηνά
Παπαγάλοι
Ο Άγγελος με τον Λινκ νομίζω ότι τα έχουν βρει τόσο καλά στην συμβίωση που ο κάθε ένας ξέρει τα όρια του και μέχρι που τον παίρνει .

(Εννοείται και ο Λινκ θα έχει πάντα το πιο πάνω χέρι , αλλά αυτό ας μείνει μεταξύ μας , μην χαλάσουμε καρδιές :p)
Θα αρχίσω να βγάζω βίντεο την συνήπαρξη για να δεις ότι τον έχω σούζα. Έμαθε και το "έλα" που σημαίνει ότι πρέπει να έρθει πάνω μου ώστε να αλλάξουμε δωμάτιο.

27 Ιουλ 2016
1.483
64
Χαλάνδρι
Όνομα
Διονύσης
Πτηνά
Παπαγάλοι
Θα αρχίσω να βγάζω βίντεο την συνήπαρξη για να δεις ότι τον έχω σούζα. Έμαθε και το "έλα" που σημαίνει ότι πρέπει να έρθει πάνω μου ώστε να αλλάξουμε δωμάτιο.
Oπως όλοι καταλαβαίνουμε αυτό το ποστ το έγραψε ο Λινκ :D:D:D:D:D:p

seemsfunny

PB New Member
13 Σεπ 2017
599
33
Λευκάδα
Όνομα
Άγγελος
Πτηνά
Παπαγάλοι
27 Ιουλ 2016
1.483
64
Χαλάνδρι
Όνομα
Διονύσης
Πτηνά
Παπαγάλοι
Μπορώ να πω ότι ισχύει Διονυση. (Αν και είναι παλιά η φωτογραφία)

Eδώ κολλάει και διάλογος

-Λοιπόν νεαρέ πρόσεξέ με καλά και πάψε να παίζεις με τα φτερά. Θα σου εξηγήσω πως λειτουργεί αυτό το μηχάνημα και πως βγάζουμε πλήκτρα για να περνάμε καλά
-Μάλιστα Δάσκαλε Λινκ.

13 Σεπ 2017
599
33
Λευκάδα
Όνομα
Άγγελος
Πτηνά
Παπαγάλοι
Αύριο για πρώτη φορά το φροντιστήριο Blue Feather θα υποδεχτεί με χαρά την νέα τάση Blue Friday. Όλα τα μαθήματα θα έχουν έκπτωση 20% και τα μαθηματικά 50%. Στο παρακάτω βίντεο μπορείτε να δείτε και τον δάσκαλο Λινκ εν ώρα εργασίας.

Υστερόγραφο 1. Τα μπλε και κίτρινα χρώματα αποτελούν μόνο μια ανάμνηση για το βίντεο.
Υστερόγραφο 2. Σε ολόκληρο κατάστημα jumbo ήταν το μοναδικό ξύλινο παιχνίδι που βρήκα. Δεν αντιλέγω είναι σίγουρα όλα πλαστικά εκεί μέσα αλλά ρώτησα τις πωλήτριες αν υπάρχει έστω και ένα ξύλινο παιχνίδι για παιδιά κάτω των 2 ετών και μου δείξανε το αριθμολόγιο.

28 Απρ 2006
5.763
297
Βουλιαγμένη - Σπέτσες
Όνομα
Σίσσυ
Πτηνά
Παπαγάλοι
:)Άγγελε, αμφιβάλω αν τα χρώματα στις χάντρες είναι μη τοξικά....Επίσης μην τον αφήνεις να δαγκώνει τα κλειδιά, κινδυνεύει με δηλητηρίαση από το μέταλλο

13 Σεπ 2017
599
33
Λευκάδα
Όνομα
Άγγελος
Πτηνά
Παπαγάλοι
:)Άγγελε, αμφιβάλω αν τα χρώματα στις χάντρες είναι μη τοξικά....Επίσης μην τον αφήνεις να δαγκώνει τα κλειδιά, κινδυνεύει με δηλητηρίαση από το μέταλλο
Τα κατέστρεψε ήδη όλα και έμεινε μόνο το ξύλο. Σκέφτηκα ότι είναι για παιδάκια μέχρι 4 ετών που λογικά θα τα βάλουν στο στόμα και για αυτό το πήρα. Για τα κλειδιά το γνωρίζω αλλά ήταν ο μόνος λόγος ώστε να αρχίσει να σκαρφαλώνει.

28 Απρ 2006
5.763
297
Βουλιαγμένη - Σπέτσες
Όνομα
Σίσσυ
Πτηνά
Παπαγάλοι
Τα κατέστρεψε ήδη όλα και έμεινε μόνο το ξύλο. Σκέφτηκα ότι είναι για παιδάκια μέχρι 4 ετών που λογικά θα τα βάλουν στο στόμα και για αυτό το πήρα. Για τα κλειδιά το γνωρίζω αλλά ήταν ο μόνος λόγος ώστε να αρχίσει να σκαρφαλώνει.
Λογική η σκέψη σου, αλλά δεν τους έχω και πολλή εμπιστοσύνη (αν δεν συνοδεύεται από γραπτά αποδεικτικά στοιχεία, να μην τους έχεις κι εσύ;) )