Παρουσίαση Ησυχία παρακαλώ, είμαι στον ύπνο

Συζήτηση με θέμα Ησυχία παρακαλώ, είμαι στον ύπνο, που ξεκίνησε από jamieo, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 31 Οκτ 2008.

1. jamieo

jamieo PB Member

Θεόδωρος λαμβάνοντας βρήκα έναν υπνάκο. Μοιάζει τόσο χαριτωμένο.

Συνημμένα Αρχεία:

2. jamieo

jamieo PB Member

Θεόδωρος ήταν χριστουγεννιάτικο δώρο που έχω αγοράσει για τον εαυτό μου. Πέρυσι ήμουν στο γραφείο του κτηνιάτρου. Θεόδωρος ήταν εκεί σε ένα κλουβί με ένα σημάδι. Το πρόσημο είπε "Καλημέρα. Όνομά μου είναι Θεόδωρος. Είμαι 4,5 ετών Sun Conure. Θα μου δώσετε ένα σπίτι για τα Χριστούγεννα;". Πήγα σπίτι και σκέψη γι 'αυτόν όλο το βράδυ. Το επόμενο πρωί πήγα στο γραφείο του κτηνιάτρου και αγόρασε τον. Αυτό ήταν στις 23 Δεκεμβρίου, 2007.

Ο προηγούμενος ιδιοκτήτης του έδωσε μακριά. Ο άνδρας υποστήριξε ότι Θεόδωρος bites πολύ συχνά. Ωστόσο, έχει ένα καλό πουλί για μένα. Δεν του αρέσει χέρια. Του αρέσει να παίζει παιχνίδια και κοιτάει έξω από το παράθυρο. Νομίζω ότι είναι ευτυχισμένος.

3. Yasmin

Yasmin PB Member

Για άλλη μια φορά δείχνεις την μεγαλοψυχία σου σε πουλάκια που χρειάζονται ένα σπιτικό... Μπράβο και πάλι!

4. Maria Pap.

Maria Pap. PB Member

Μπράβο σου και πάλι, και ευχαριστούμε κι εμείς κι αυτά!

5. Nikoletta

Nikoletta PB New Member

Είναι κουκλάκος! Μπράβο που το υιοθέτησες, είμαι σίγουρη ότι είναι πολύ ευτυχισμένος μαζί σας!

6. Μαιρη

Μαιρη PB Member

Αυτός έχει μια όμορφη φατσούλα και εσυ μια όμορφη ψυχή... Μπράβο!

7. Kostas21

Kostas21 PB Member

Πολυ ομορφος παπαγαλος!Μπραβο σου Jamie!

8. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Eυχαριστώ που έδωσες στο Θεόδωρο ένα νέο σπίτι.

9. Sissy

Sissy PB Senior Member

Να'σαι καλα Jamie, να χαιρεσαι ολους τους 'τυχερουληδες' σου!:D

10. εισαι αστερι

Μοιραστείτε

Φόρτωση...