Ζωολογικος κηπος Βασιλείας (Ελβετια)

Συζήτηση με θέμα Ζωολογικος κηπος Βασιλείας (Ελβετια), που ξεκίνησε από SAKMP1, στο Forum 'Φωνές Πουλιών, Βίντεο, Φωτο' του PetBirds, 28 Απρ 2009.

1. SAKMP1

SAKMP1 PB New Member

Φιλοι μου σας παρουσιαζω μερικες φωτογραφιες απο τον ζωολογικο κηπο της Βασιλειας στην Ελβετια οπου ημουν στις διακοπες του Πασχα!

Συνημμένα Αρχεία:

2. SAKMP1

SAKMP1 PB New Member

μερικες ακομη...

Συνημμένα Αρχεία:

3. SAKMP1

SAKMP1 PB New Member

...μερικες ακομη...

Συνημμένα Αρχεία:

4. SAKMP1

SAKMP1 PB New Member

.μερικες ακομη...

Συνημμένα Αρχεία:

5. SAKMP1

SAKMP1 PB New Member

μερικες ακομη...

Συνημμένα Αρχεία:

6. SAKMP1

SAKMP1 PB New Member

..μερικες ακομη

Συνημμένα Αρχεία:

7. SAKMP1

SAKMP1 PB New Member

και οι τελευταιες,ελπιζω να μη σας κουρασα.

Συνημμένα Αρχεία:

8. dreil

dreil PB New Member

Πολυ ομορφες φωτογραφιες:)!

9. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Ειναι φανταστικες οι φωτογραφιες σου!:) Ευχαριστουμε πολυ που τις μοιραστηκες με ολους μας!
    Πολυ ομορφα τα ζωα αλλα τα εχεις βγαλει και σε ωραιες ποζες!:D Το πουλακι στο ποστ #4 στη δευτερη φωτο τι ειναι? Οχι οτι ξερω τι ειναι ολα τα αλλα, αλλα σε αυτο μου εκανε εντυπωση ο λευκος δακτυλιος γυρω απο το ματι του.

10. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Πραγματικά εξαιρετικές φωτογραφίες!

Οχι μόνο δεν μας κούρασες, αλλά μας έδωσες την ευκαιρία να ταξιδέψουμε νοερά μαζί σου! Σε ευχαριστούμε πολύ!

Εμένα με εντυπωσίασε το πουλί της 5ης φωτογραφίας του #1 με τα μεγάλα νύχια των ποδιών του...:D καθώς και εκείνα που μοιάζουν με φύλλα δέντρου...

11. Marilenaki

Marilenaki PB Member

ειναι απιστευτα ομορφα!εμενα μου θυμησες και το Ατικο Παρκο στα Σπατα και εκει ειναι πανεμορφα και τα προσεχουν πολυ καλα τα ζωα τους!

12. mariah

mariah PB Member

Υπεροχες φωτογραφιες!Σ'ευχαριστουμε!Και αλλες φωτογραφιες να εβαζες δε θα ειχαμε προβλημα!

13. Fotis_K

Fotis_K PB Known Member

Ολες ειναι μια προς μια.Και φυσικα δεν μας κουρασες...ισα ισα.;))

Ευχαριστουμε.!

14. SAKMP1

SAKMP1 PB New Member

Φοιβο και εγω δεν ξερω τι ειναι,ειχε τοσα πολλα πουλια που "εχανες τη μπαλλα"οι φωτογραφιες αυτες ειναι ενα μικρο δειγμα απο αυτες που εβγαλα.Και το συγκεκριμενο με δυσκολεψε πολυ για να το φωτογραφησω γιατι δεν σταματουσε καθολου!

15. Frania

Frania PB Member

Πολυ ωραιες φωτογραφιες!:)Η καθε μια ξεχωριστη!Και συ πολυ καλος φωτογραφος αφου πετυχες ακομα και το πιθηκακι στον αερα.Ολες μου αρεσαν,σιγα μην βαριομουν να δω κι αλλες τετοιες!Με εντυπωσιασε η κλουβα στο ποστ #3με τις φυσικες σπηλιες και την προστασια στο κεντρο της οροφης,που νομιζω δινει καλες ιδεες..οι ρινοκεροι και γενικα τα ζωα που προερχονται απο Αφρικη στο κλιμα της Βασιλειας μου προκαλει σκεψεις για το ποσο καλη δουλεια εχει γινει.Ευτυχως για σενα και τελικα για ολους μας ο ηλιος ηταν γενναιοδωρος.Αφου εχεις κι αλλες μην το σκεφτεσαι!;)

16. Elize

Elize PB New Member

Μπράβο στην προσπάθειά σου και στην επιμονή σου, να βγάζεις και φωτογραφίες απ'το να κοιτάς μόνο.
    Το αποτέλεσμα είναι ωραίο. Κάποιες είναι πολύ επιτυχημένες.

Οι κουκουβάγιες τον τελευταίο καιρό, μου αρέσουν τρομερά:)

17. SAKMP1

SAKMP1 PB New Member

και ενα βιντεακι που τραβηξα!

Τελευταία επεξεργασία από moderator: 25 Αυγ 2016
  18. Maria Pap.

Maria Pap. PB Member

Πολύ όμορφα όλα, ενδιαφέροντα, ευχαριστούμε που τα μοιράστηκες μαζί μας!

Μοιραστείτε

Φόρτωση...