Ζητώ να μου χαρίσουν Ζητώ να αγοράσω ενήλικο θηλυκό ζακό

Συζήτηση με θέμα Ζητώ να αγοράσω ενήλικο θηλυκό ζακό, που ξεκίνησε από ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑ, στο Forum 'Αγορά - Ζήτηση - Διάθεση Πουλιών Εξοπλισμού' του PetBirds, 21 Αυγ 2014.

1. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑ

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑ PB New Member

Ζητω θηλυκο ζακο να αγορασω

2. EiriniKt

EiriniKt PB Member

Δες στη Χρυση ευκαιρεια,προσφατα ειδα αγγελια πωλησης Ζακο και αλλων μεγαλων παπαγαλων με 480ευρω!

3. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Επισης προσεξε τις απατες αν ψαχνεις γενικοτερα σε αγγελιες, ειναι γεματος ο τοπος.

4. Sissy

Sissy PB Senior Member

Το θέλεις μεγάλο σε ηλικία; γιατί δεν απευθύνεσαι σε κάποιον εκτροφέα-εκτροφείο;

5. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑ

ευχαριστω παιδια.το θελω 4-5 ετων γιατι μου εχει αφησει ενασ φιλοσ τον αρσενικο ζακο.και ελεγα να την παρω να κανουν παρεα γιατι ειδη εχω ενα ζευγαρι και σιγουρα θα ζηλευει.κοιταω και εγω στην χρυση ευκαιρια.

6. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑ

ζητω συγνωμη που εγραψα με κεφαλαια

7. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Του φιλου σου εχει κανει DNA test? Τι ηλικια εχει?

8. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑ

εχει κανει.ειναι εισαγωγης και ειναι 6 ετων

9. Priestrunner

Priestrunner PB New Member

Μήπως πουλάς τον αρσενικό;

10. antonis-ring-neck

antonis-ring-neck PB New Member

εχω θηλικο, μηπως τον πουλας εσυ τον αρσενικό;

11. erithacus

erithacus Banned

Τι έγινε εδώ βρε παιδιά? Όλοι θέλετε να τους πάρετε φτερωτή παρεούλα εδώ? Πολύ χαίρομαι....
    Αν έχουμε κανενα νέο που θέλετε να μοιραστείτε, θα είναι περισσότερο από ευπρόσδεκτο....
    ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑ, έχεις ήδη ζευγάρι Ζακό? Αν έχεις την καλοσύνη, θα ήθελα να μιλησουμε (όποτε ξαναμπεις...χεχεχε θα έχουν μεγαλώσει και άλλο τα ζακουδάκια μου ) :)

12. evans

evans PB Member

Καλα μπορείτε να μου πείτε τι παθατε οκοι και απαντάτε σε θέματα που δεν ανοιξαν εδω και ενα χρονο? Κύριε Σταύρο καλύτερα να μεγεθύνεται την ημερομηνία γιατί εχει πέσει πολυ μυωπία εδω μεσα! :D:p

13. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Βαγγέλη, κάποια θέματα παραμένουν επίκαιρα όσος καιρός κι αν περάσει. Το μόνο που χρειάζεται είναι διάθεση για να ασχοληθούμε αλλά και κάποια στοιχειώδη ικανότητα επικοινωνίας για να μπορούμε να συζητάμε τα θέματα που έχουμε τη διάθεση να ασχοληθούμε.

Μοιραστείτε

Φόρτωση...