Ζητώ καναρίνια γκλόστερ

Συζήτηση με θέμα Ζητώ καναρίνια γκλόστερ, που ξεκίνησε από panos_har, στο Forum 'Αγορά - Ζήτηση - Διάθεση Πουλιών Εξοπλισμού' του PetBirds, 13 Ιουν 2014.

1. panos_har

panos_har PB New Member

καλησπερα σε ολη την παρεα...
    πριν λιγες μερες ανεβασα ενα θεμα για την επιθυμια μου να αγορασω ενα ζευγαρι γκλοστερ και για καποιο λογο το θεμα μου δειχνει σαν μπλοκαρισμενο... ετσι θα ηθελα να ρωτησω ξανα αν καποιος μπορει να μου χαρισει η πουλησει ενα ζευγαρι γκλοστερ μιας και το ηθελα παντα αλλα ακομη δεν εχω καταφερει να βρω.. δεν θελω να αγορασω απο πετ σοπ γτ θελω να στηριζω τους εκτροφεις :)

ευχαριστω πολυ!

2. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

Τελευταία επεξεργασία από moderator: 22 Ιουλ 2016
  3. panos_har

panos_har PB New Member

α οκ γτ εγω το ειχα σε αλλο σημειο και δεν το εβρησκα... μηπως εσυ η καποιος αλλος φιλος/φιλη γνωριζει καποιον να μπορεσω να εχω αυτα τα καναρινακια που εχω ερωτευθει? :)γνωριζεις για ποιο λογο μεταφερθηκε εδω το θεμα μου ενω αντιστοιχο θεμα με τιτλο αγορα καναρινιων βρησκεται στο φορουμ γενικα για καναρινια? απλη απορια.... ευχαριστω :)

4. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

Εδώ είναι το σωστό σημείο του, δεν γνωρίζω το άλλο θέμα ίσως δεν το προσέξαμε γι αυτό παρέμεινε σε λάθος σημείο :)
    Ελπίζω να το δει κάποιος που έχει διαθέσιμα και να βρεις. Δυστυχώς δεν έχω εκτροφέα υπόψιν μου.

5. Paschali

Paschali PB New Member

καλησπερα φιλε εχω δυο ζευγαρια γκλοστερ απο τα οποια το ενα θελω να το δωσω θα κρατησω το ενα μονο γιατι θα ασχοληθω με κοκκινα περισσοτερο.αν σε ενδιαφερει ακομη μπορουμε να μιλησουμε.

6. panos_har

panos_har PB New Member

νομίζω είμαστε λίγο μακριά μιας και εγώ είμαι Αθήνα :)

7. Paschali

Paschali PB New Member

οπως νομιζεις φιλε.αν αλλαξεις γνωμη εδω ειμαι

8. Ariadnh

Ariadnh PB Active Member

Ποσα τα στοιχιζουν τα συγκεκριμενα καναρινια;;

9. Paschali

Paschali PB New Member

απο οτι βλεπω εισαι απο Κυπρο,δεν μπορω να στειλω τα πουλια εκτος Ελλαδος.Θελει καποια διαδικασια η οποια για ενα ζευγαρι δεν αξιζει καν ο κοπος.σε ευχαριστω παντος για το ενδιαφερον σου.

10. Ariadnh

Ariadnh PB Active Member

Απλα τιμες θελω να μαθω...

11. Paschali

Paschali PB New Member

οι τιμες ειναι σχετικες παντα εγω θα τα δωσω 60€ το ζευγαρι.νομιζω πως ειναι καλα

12. Ian32

Ian32 PB New Member

Υπάρχει το γκλοστερ με τα είκοσι ευρώ υπάρχει και αυτό με τα 150.
    Διάλεξε και πάρε!

13. panos_har

panos_har PB New Member

ευχαριστω πολυ απλα είμαστε πραγματικα μακρια και δεν αξιζε την ταλαιπωρία για τα πουλάκια... τελικά σήμερα εψαξα τιμές και βρήκα σε ενα πετ σοπ με 70 το ζευγαρι φετινα λευκα γλοστερ.. και σε καποια αλλα πετ τα βρηκα 60 το ζευγάρι αλλα τελικά κατάφερα να βρω απο εκτροφέα της Αθήνας και με 45 εχω ενα ανοιχτοχρωμο ζευγαρακι :)

Μοιραστείτε

Φόρτωση...