Αγορά Ζητείται θηλυκός Αλεξανδρινός παπαγάλος

Συζήτηση με θέμα Ζητείται θηλυκός Αλεξανδρινός παπαγάλος, που ξεκίνησε από anatolia, στο Forum 'Αγορά - Ζήτηση - Διάθεση Πουλιών Εξοπλισμού' του PetBirds, 8 Δεκ 2015.

1. anatolia

anatolia PB New Member

Ζητάμε παπαγαλίνα Αλεξανδρινή 2-3 ετών περίπου να κάνει παρέα/ζευγάρι με τον Αλεξανδρινό μας 4 ετών. Κατά προτίμηση ήμερη, αλλά πρωτίστως σε καλή κατάσταση υγείας.

2. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Ζητάς να σας χαρίσουν ή να αγοράσεις τελικά? Aνοιξες 2 ολόιδια θέματα με άλλο prefix.

3. anatolia

anatolia PB New Member

Δεκτά και τα 2 είναι. Κάνω κάτι λάθος;;; Συγγνώμη! Απλά, αν κάποιος πουλάει, θα αγοράσουμε και εάν δίνει, θα το πάρουμε. Ετσι ήταν το σκεπτικό μου...

4. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Ανατολή, τα μηνύματα είναι πανομοιότυπα και στα δύο θέματα. Θα αφήσουμε αυτό μόνο αφού μετά τη διευκρίνιση στο προηγούμενο μήνυμά σου το συγκεκριμένο θέμα καλύπτει και τις δύο περιπτώσεις για τις οποίες ενδιαφέρεσαι.

5. anatolia

anatolia PB New Member

Οκ, ευχαριστώ πολύ!

6. anatolia

anatolia PB New Member

Καλησπέρα, αγαπητοί μου φίλοι! Χρόνια πολλά!
    Παρακαλώ, όπως διαγράψετε τα 2 θέματα γιααναζήτηση αλεξανδρινής, καθώς βρήκαμε μία ήδη.
    Ευχαριστώ!))

7. George98

George98 PB Active Member

πολύ ευχάριστο :) ελπίζω να μας την παρουσιάσεις σύντομα ;)

8. Myra

Myra PB Moderator Staff Member

Η αγγελια απλα κλεινει με εσενα να το δημοσιευεις, δεν διαγραφεται δεν κλειδωνει. Να σας ζησει το νεο μελος.

9. George98

George98 PB Active Member

οσο για αυτό ίσος θα ήταν καλύτερα να κλειδώνουν για να αποφεύγουμε τις καθυστερημένες απαντήσεις ενω η αγγελία έχει ουσιαστικά κλείσει...

αυτό βέβαια είναι λίγο off και θέμα της ομάδας διαχείρισης, απλά είπα την γνώμη μου :)

10. Myra

Myra PB Moderator Staff Member

Για να μην ξεφυγουμε απο την αγγελια, αν δεν μπαινουν καν στον κοπο οι θεματοθετες να γραφουν οτι ικανοποιηθηκε το αιτημα τους (δε φερει και ο "καθυστερημενος" συντακτης μηνυματος ευθυνη) και οι ενδιαφερομενοι δεν μπαινουν στον κοπο να διαβασουν λιγο πιο πανω τι παιζει με την αγγελια, δε μπορουμε να κανουμε κατι. Θεματα κλειδωνουν μονο οταν παραβαινουν καποιο κανονα.

Μοιραστείτε

Φόρτωση...