Εχει κατι το καναρινι μου;

Συζήτηση με θέμα Εχει κατι το καναρινι μου;, που ξεκίνησε από kalamatagiannis, στο Forum 'Ασθένειες Καναρινιών' του PetBirds, 2 Απρ 2016.

1. kalamatagiannis

kalamatagiannis PB New Member

Ο αρσενικος ειναι ετσι απο κατω..μηπως ειναι λιπος απτο πολυ αυγο; η εχει κατι αλλο; οπτικα ειναι μια χαρα.

C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_imagesY5OZLTRH.jpg

2. Dimitris.P

Dimitris.P Daily Active Member

καλημέρα,Γιάννη!! είδες κάποια αλλαγή στην ημερήσια συμπεριφορά του που σ'έκανε να ανησυχήσεις και να τον πιάσεις;;

3. kalamatagiannis

Οχι απολυτος τιποτα. .τον εχω για ζευγαρωμα και ειδα αν ειναι πειρωμενος. .δεν ειναι κατι ε;

4. ianos

ianos Daily Active Member

Πυρωμένος είναι και οχι και τόσο παχουλός, έχει δλδ λίγο λιπακι. Κάτω απο το λαιμό κοιτάξες για λίπος;

5. Dimitris.P

Dimitris.P Daily Active Member

είναι πυρωμένος και μια χαρά μου φαίνεται!! άστον τώρα κανά 2 μέρες να ημερήσει και μετά τον βάζεις με το κορίτσι ..:thumbsup:

6. kalamatagiannis

Δεν εχει οχι!

Εφτιαξαν φωλια ειναι ετοιμα ολα..σημερα για δυο ωρες ηταν ο σερνικος φουσκωμενος .ετρωγε και κουνιωταν κανονικα ομως.τον πειραζα λιγο και παλι δεν ξεφουσκωνε..τωρα που τον ειδα ειναι μια χαρα..γιατι; αν ηταν κατι δε θα ταν ακομα ετσι;

Μοιραστείτε

Φόρτωση...