Εφτασε η μερα να παρω τον αρσενικο cockatoo

Συζήτηση με θέμα Εφτασε η μερα να παρω τον αρσενικο cockatoo, που ξεκίνησε από EFTHIMIS, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 18 Ιουλ 2009.

1. EFTHIMIS

EFTHIMIS PB New Member

Επιτελους εφτασε η μερα να παρω τον αρσενικο cockatoo!Να εχει και παρεα η κοριτσαρα μου!

2. Fotis_K

Fotis_K PB Known Member

Σημερα τον παιρνεις?Τελικα εχεις κοριτσι?Αυτος θα ναι σιγουρα αρσενικος?

Με το καλο να τον παρεις..μην ξεχασεις φωτογραφιες και να μας ενημερωνεις για καθε εξελιξη.

3. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Μπράβο Ευθύμη! με το καλο να τον δεχτείς! ευχομαι ολα να πανε καλα! θα περιμενουμε να τον χαρουμε και εμεις απο φωτογραφιες!:)

4. EFTHIMIS

EFTHIMIS PB New Member

Tα εχει κανει τεστ dna!Σας ευχαριστω πολυ,αυριο θα βαλω και φωτο!

5. mariah

mariah PB Member

Με το καλο να τον δεχτεις!Περιμενουμε φωτογραφιες!

6. anatoly

anatoly PB Member

Με το καλο να τον δεχτεις!
    Αναμενουμε φωτο!:)

7. EFTHIMIS

EFTHIMIS PB New Member

Σας ευχαριστω πολυ!

8. fragos

fragos PB Member

να τον χαιρεσαι!περιμενουμε φωτο.

9. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Eυθυμη, ειναι απο τους ιδιους γονεις τα πουλια, αυτο που εχεις και αυτο που θα παρεις?
    Αφου θα ειναι διαφορετικου φυλου τι θα γινει σε περιπτωση που προκυψει "ειδυλλιο" και ειναι αδερφια?

10. Maria Pap.

Maria Pap. PB Member

Mε το καλό να το δεχθείς και να τα χαίρεσαι όλα! Περιμένουμε περιγραφή συνάντησης, γνωριμίας, αντιδράσεις και φωτογραφίες!

11. ntiko

ntiko PB New Member

Ευθυμη με το καλο να σου ερθει,αν σου πω ομως οτι το ειδα το κακατουα σου θα ζηλεψεις;χτες βραδυ γυρισα απο διακοπες στην ροδο κ δεν γινοταν να μην παω στον κυριο Κυριακο κ τον ειπα για σενα,μου εδειξε τα κακατουα(ηταν φοβερα ολα τους) κ μου ειπε οτι περιμενε κατι αποτελεσματα DNA κ οτι περιμενεις αρσενικο.Να σου ζησει!

Μοιραστείτε

Φόρτωση...