Ευχαριστώ

Συζήτηση με θέμα Ευχαριστώ, που ξεκίνησε από boot, στο Forum 'Chit Chat' του PetBirds, 21 Απρ 2007.

1. boot

boot PB New Member

Παρακολουθώ το συγκεκριμένο site και μερικά παρόμοια από τα μέσα του προηγούμενου καλοκαιριού. Έμαθα και μαθαίνω πολλά και πιστεύω ότι θα μάθω ακόμη περισσότερα , βελτιώνοντας συνεχώς τις συνθήκες εκτροφής μου.
    Πέρυσι από τέσσερα ζευγάρια που είχα απέκτησα συνολικά 3 καναρινάκια. Φέτος μέχρι στιγμής από 5 ζευγάρια έχω αποκτήσει 15 μικρά και πιστεύω ότι έπονται και άλλα.

Αισθάνομαι λοιπόν την υποχρέωση να ευχαριστήσω τον διαχειριστή αυτού του site όπως και τα μέλη του, για τις γνώσεις και την βοήθεια που μας προσφέρουν.

Ας μου επιτρέψει ο admin μέσα από αυτή την σελίδα να ευχαριστήσω επίσης και τους δημιουργούς των ιστοσελίδων kanarini.com, mpartsa.gr.

2. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Το ευχάριστο για εμένα αγαπητέ Γιάννη είναι η διαπίστωση ότι τελικά δεν είμαι ο μόνος που έμαθα και εξακολουθώ να μαθαίνω πολλά από τις ιστοσελίδες που ασχολούνται με το χόμπι μας. :)

Εύχομαι πραγματικά να συνεχίσουν να σου δίνουν την ίδια και ακόμη μεγαλύτερη χαρά στο μέλλον τα μικρά σου καναρινάκια, είτε είναι 3, είτε 30, είτε 300.

Να είσαι καλά :)

Μοιραστείτε

Φόρτωση...