Παρουσίαση Επιτελους παρεα, απεκτησα ενα πανεμορφο lovebird

Συζήτηση με θέμα Επιτελους παρεα, απεκτησα ενα πανεμορφο lovebird, που ξεκίνησε από may-queen88, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 20 Αυγ 2009.

1. may-queen88

may-queen88 PB New Member

Παιδια ειμαι πολυ ευτιχισμενη γιατι σημερα 20/8/2009 και ωρα 6:50 απεκτισα ενα πανεμορφο Lovebird. είναι τοσο ομορφο. ειναι μολις 9,5 εβδομαδων και ειναι γλυκα.[x]

Αμα θελετε να δειτε φωτος εχω δυο στο αλμπουμ μου.:)

Συνημμένα Αρχεία:

2. κωστας.κ

κωστας.κ PB New Member

[x]

Αμα θελετε να δειτε φωτος εχω δυο στο αλμπουμ μου.:)[/QUOTE]
    Να σου ζησει. Ειναι πανεμορφο!

3. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Ειδα το πουλακι στις φωτογραφιες σου και ειναι πανεμορφο!:) Να το χαιρεσαι! Πες μας λιγα λογια γι αυτο.. Απο που το πηρες? Φοραει δαχτυλιδι? Πως εχεις διαμορφωσει το κλουβι του ? Εχεις ενημερωθει για τη διατροφη του? Τι τροφη του δινεις?

4. anatoly

anatoly PB Member

Ειναι πολυ ομορφο! Να το χαιρεσαι!:)
    Το φορουμ ειναι πλουσιο σε θεματα, αφιερωσε λιγο χρονο, αν δεν το εχεις κανει ηδη για να το φροντιζεις οσο καλυτερα γινεται!:)

5. Sissy

Sissy PB Senior Member

Ειναι πολυ ομορφο να το χαιρεσαι!

6. may-queen88

may-queen88 PB New Member

Λοιπον, ειναι ουτε 3 μηνων ακομα. Τον πηρα απο εναν που εχει απλως δικα του ζευγαρια κ επειδη γεννανε συνεχεια τα πουλαει γιατι δεν εχει χωρο (Δημητρης Πουλιος λεγεται -www.poulios.tk-). Δαχτυλίδι φοραει. Τροφη του δινω μειγμα για μεσαιους παπαγαλους κ επισης του εχω βαλει ενα απο εκεινα τα σταχια (millet). Βεβαια ακομα δεν εφαγε πολυ. Σημερα το πρωι ξυπνησα 6 η ωρα για να τον κοιταζω. Ο κυριος που μου τον εδωσε του εκοψε 9 απο τα φτερακια του απο καθε μερια για να μην μου ξεφυγει. Να του βαλω το μπανιερακι απο σημερα? Το κλουβι του ειναι αρκετα μεγαλο και δεν του εχω βαλει ακομα πολλα παιχνιδακια.

7. Maria Pap.

Maria Pap. PB Member

Nα σου ζήσει, καλορίζικο! Είναι πολύ όμορφο, (είδα και την ιστοσελίδα του προμηθευτή σου). Στο φόρουμ των καναρινιών υπάρχουν χρήσιμα & ενδιαφέροντα άρθρα! Αν έχεις απορία μπορείς να ανοίξεις Νέο θέμα στην ανάλογη ενότητα! Να περνάτε όμορφα!

8. fragos

fragos PB Member

να σου ζησει!ειναι πολυ ομορφο!

9. EFTHIMIS

EFTHIMIS PB New Member

Nα σου ζησει ειναι κουκλακι!

10. mariah

mariah PB Member

Αγγελουδι ειναι το μικρο,να το χαιρεσαι και να περνατε ομορφα!

11. καλορυζικο κ το δικο σου αντε ολο κ μεγαλωνει η παπαγαλοπαρεα

Μοιραστείτε

Φόρτωση...