Παρουσίαση Επιτελους ηρθε το parrotlet

Συζήτηση με θέμα Επιτελους ηρθε το parrotlet, που ξεκίνησε από ΛΟΡΙΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 18 Μαρ 2009.

1. καληπερα σε ολους τοσο καιρο σας ελεγα οτι θελω 1 parrotlet κ απιτελους ηρθεεεε... χαρη σε 1 καταπληκτικο παιδι κ τον ευχαριστω πολυ πολυ πολυ.το ονομα της ειναι Τρουφα κ ειναι σχεδον 1ος ετους ...
    αυτο ειναι το καμαρι μου!;)

Συνημμένα Αρχεία:

2. ΑΓΓΕΛΟΣ2

ΑΓΓΕΛΟΣ2 PB Member

υπεροχηηηη!
    να σου ζησει να την χαιρεσε...απο που την πηρες τελικα?ειναι ταϊσμενη στο χερι???πανεμορφη ειναι..και ωραιο χρωμα!

3. Sissy

Sissy PB Senior Member

Να χαιρεσαι την Τρουφιτσα σου Βασιλικη!Ειναι μια κουκλιτσα!:DΚαταλαβαινω απολυτα την χαρα σου!:)Ευχομαι να΄ναι παντα υγιης, σιγουρα ειναι πολυ τυχερη που θα την εχεις για παρεα

4. niva2gr

niva2gr PB New Member

Πολύ ωραια η Τρουφίτσα! Όνομα και πράγμα!

5. παιδια εχω παθει πλακααα... δεν μπορω να το εξιγεισω με λογια, απο την χαρα μου σημερα εχω πλανταξει στο κλαμα.σισσυ με καταλαβαινεις? ετσι? η τρουφιτσα μου στις 25 αυτου του μηνα γινετε 1 ετους, ειναι ταισμενη στο χερι αλλα δεν ειναι ημερη οσο ο μαριος οταν πηγα να την παρω σημερα ανεβηκε κατευθιαν στο χερι μου τωρα στο σπιτι δεν την εχω ενοχλισει πηγενω μονο κοντα της κ τηςμιλαω δεν θελω να την στρεσαρω θελω 1α να μαθει τον καινουριο της χωρο αντε αγγελε κ στα δικα σου..

6. ΑΓΓΕΛΟΣ2

ΑΓΓΕΛΟΣ2 PB Member

μπραβο!πολυ χαιρομαι για εσενα!
    καλα κανεις...αστη λιγες μερες να συνηθησει και να δεις που μονη της θα σε θελει κοντα της μετα!

7. Sissy

Sissy PB Senior Member

Σε καταλαβαινω απολυτα Βασιλικη!:DΜη νομιζεις οτι ο Μαριος ερχεται 'τρεχοντας':p(περναει εφηβεια)

8. χαχαχα... γεια σου βρε Μαριε τρελιαρη.πηγα τωρα να την ταισω με το χερι μου κ μου εχωσε μια αλλα δεν πτοουμε σιγα σιγα ...

9. Sissy

Sissy PB Senior Member

Ετσι, εγιναν τοσες αλλαγες τοσο γρηγορα!Τι να κανει κι'αυτο το πουλακι, ολα θα γινουν σιγα σιγα με τον καιρο και την υπομονη σου:)

10. mariah

mariah PB Member

Να σου ζησει η μικρη ειναι υπεροχη.Αντε να συμπεθεριασετε με το Μαριο της Σισσυ!

11. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Να σου ζήσει η Τρουφίτσα...σκετο γλυκισμα είναι! Και η βιλίτσα της είναι πανέμορφη! Να την χαρεις με υγεία κα μακροζωία και να σε συντροφέυει σε κάθε στιγμη της ζωής σου! Θέλουμε και άλλες φωτογραφίες!:D

12. Lefterhs

Lefterhs PB New Member

ΚΟΥΚΛΑ η μικρούλα, να την χαίρεσαι! Άντε και βρήκαμε νυφούλα για τον Μάριο! Κάνουν πανέμορφο ζευγάρι!:)

13. Sofia P

Sofia P Banned

πολύ ωραίο το πουλάκι μπράβο!ρε παιδιά θα ξεράσω με όλα αυτά τα ιλαροτραγικά περί γαμπρών κ πεθερών...πουλια είναι δεν είναι άνθρωποι..αυτά είναι για τους ανθρώπους μόνο!

14. σας ευχαριστω ολους! θα της βγαλω κ αλλες φωτο αργοτερα τωρα την αφηνω να συνηθισει τον χωρο της

15. niva2gr

niva2gr PB New Member

Εμ, άσε μας και εμάς να κάνουμε λίγο πλάκα, να το χαρούμε! Βέβαια δεν είναι άνθρωπος αλλά το χιούμορ μας το εφαρμόζουμε σε όλα τα είδη!:D

16. kostas3

kostas3 PB New Member

Να σου ζήσει η Τρουφίτσα!Είναι πραγματικά υπέροχη!

17. Frania

Frania PB Member

Να σου ζησει Βασιλικη!Ειναι πραγματι πολυ γλυκεια!Ποιος στην χαρη σου και σενα.Θελουμε φωτογραφιες!:)

18. PETM2387

PETM2387 PB New Member

Γλυκυτάτη σαν το όνομα της να σου ζήσει !

19. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Πανεμορφο το καινουριο πουλακι Βασιλικη! :) Να ειναι παντα γερο! :D

20. pommerouge

pommerouge PB New Member

πολυ ομορφη ειναι ♥♥

Μοιραστείτε

Φόρτωση...