Επιτέλους το ζεμπρακι ανεβηκε στο χερι μου

Συζήτηση με θέμα Επιτέλους το ζεμπρακι ανεβηκε στο χερι μου, που ξεκίνησε από anastasios, στο Forum 'Γενικά Θέματα για Εξωτικά Πουλιά' του PetBirds, 20 Σεπ 2008.

1. anastasios

anastasios PB New Member

Παιδια σημερα θα ηθελα να μοιραστω την χαρα μαζι μου...:DΤο πρωι το μωρο μου,[ζεμπρακι]το ειχα εξω στο σπιτι για βολτες και καμια στιγμη ανεβηκε στο χερι μου για να τον παω στο κλουβι!:rolleyes:Σημερα το απογευμα τον εβγαλα παλι εξω και οταν ηταν να παει στο κλουβι του ανεβηκε στο στηθος μου που ημουν ξαπλωμενος και περιμενε,απλωνω το χερι μου παλι και τσουπ ανεβηκε και τον πηγα!:pΑυριο θα σας ανεβασω φωτο που ειναι στο πανω μου!

2. Μπράβο.Τελικά γίνατε κολλητοί πολυ γρήγορα.Συγχαρητήρια.:)

3. Fotis_K

Fotis_K PB Known Member

η αγαπη σου σου προσπαθει και η υπομονει απεδωσε καρπους τελικα!καλα παιχνιδια να χετε μαζι ακι να το χαιρεσαι!

4. anastasios

anastasios PB New Member

Ευχαριστω φιλοι μου!Απλως σας συμβουλευτηκα και τα καταφερα!Θα ηθελα να πω ευχαριστω σε ολους και ιδιαιτερος στον Βασιλη που επικοινωνουσαμε και τηλεφωνικος!

5. gpontikakos

gpontikakos PB New Member

Αναστάσιε σε βλέπω να το κάνεις διακοσμητικό το κλουβί!

6. anastasios

anastasios PB New Member

Να και 1 φωτογραφια

Συνημμένα Αρχεία:

7. annouk313

annouk313 PB New Member

Μπραβο αναστασιε!γλυκας ο μικρος σου φιλος!κ θα δεις οτι σιγα σιγα θα ερχεστε ολο κ πιο κοντα αφου εγινε αυτο το βημα!

8. anastasios

anastasios PB New Member

Σασ ευχαριστω παιδια απλως ειμαι απο εχτες ολο χαρα και ηθελα να την μοιραστω μαζι σας!

9. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Τελειος ειναι! :D

Και νομιζω εχει και πιο φωτεινα χρωματα απο την τελευταια φορα που τον ειδαμε σε φωτο! :)

10. Sissy

Sissy PB Senior Member

Μπραβοοο!καλη...αρχη!:D

11. Pigaki

Pigaki PB New Member

Mπραβο, φανταστικο!
    Καθεται με μεγαλη ανεση και μαλιστα ειναι τοσο "χαλαρο" που εχει "φωλιασει" στη μπλουζα σου!:p

12. anastasios

anastasios PB New Member

Και να δειτε σημερα που βγηκε εξω επαιζε μαζι μας με τα μαλλια μας!Και τωρα που πεινασε πηγε τσουπ-τσουπ και μεσα στο κλουβι!:D

13. Μαιρη

Μαιρη PB Member

Μπράβο! Είναι μια γλύκα και τόσο μικρούλη. Αρχίζετε και γίνεστε φιλαράκια :D

14. Βασιλης

Βασιλης PB Member

Τάσο συγχαρητήρια τα κατάφερες πολύ πιο γρήγορα από ότι περίμενα. Πρέπει να αφιέρωσες πολλές ώρες φίλε. Από δω και πέρα καλά παιχνίδια :D

15. artist

artist PB New Member

ελπίζω να το καταφέρω και εγώ με τα δικά μου ζεμπράκια!Μπράβο!

16. anastasios

anastasios PB New Member

Ποσο καιρο τα εχεισ?Ειναι 2?Ζευγαρι εννοω?

17. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Αναστάσιε αυτά είναι εξαιρετικά νέα πολύ χαίρομαι .

18. anastasios

anastasios PB New Member

Τωρα κανει και κατι αλλο:Με φωναζει για να του ανοιξω την πορτα παει μια βολτα στο σπιτι κανει το μπανακι του και παει μονος του στο κλουβι

19. Nadine

Nadine PB New Member

Καλέ αυτό είναι σκυλάκι, όχι πουλάκι! :Dμπράβο πάντως...

20. anastasios

anastasios PB New Member

τι αλλο να του μαθω...

Μοιραστείτε

Φόρτωση...