Ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα κοκατιλ από εκτροφεα

Συζήτηση με θέμα Ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα κοκατιλ από εκτροφεα, που ξεκίνησε από γιωργοσ74, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 20 Σεπ 2014.

Daria IRN
Best Answer Daria IRN, 21 Σεπ 2014
Καλησπερα! Ασχωλουμαι και εγω με κοκατιλακια ! Αν ενδιαφερεσαι μπορεις να μου στιλεις πμ! :) Ολόκληρο το Post
  1. γιωργοσ74

γιωργοσ74 PB New Member

παιδια καλησπερα;ειμαι νεοσ στο φορουμ;ενδιαφερομαι να παρω ενα κοκατιλ;μηπωσ ξερετε κανεναν εκτρωφεα στην αθηνα με κοκατιλ γτ ψαχνω κ δεν μπορω να βρω,αν θελετε απαντηστε μου με π.μ ευχαριστω;;

2. Best Answer:
    Post #222992 by Daria IRN, 21 Σεπ 2014
  3. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

Σου απαντάμε και δημόσια δεν απαγορεύεται :)
    Υπάρχει εκτροφές μέλος μας ο tzavegio .
    Αν πατήσεις στην αναζήτηση ή κοιτάξεις στην αντίστοιχη κατηγορία έχει ξαναρωτηθεί και ίσως έχουν προταθεί και κάποιοι άλλοι. Ρίξε μια ματιά και περίμενε και άλλες απαντήσεις.

4. γιωργοσ74

γιωργοσ74 PB New Member

ευχαριστω πολυ μαρια;

5. Daria IRN

Daria IRN PB New Member

Ψήφοι: 1
    Καλησπερα! Ασχωλουμαι και εγω με κοκατιλακια ! Αν ενδιαφερεσαι μπορεις να μου στιλεις πμ! :)

Daria IRN, 21 Σεπ 2014
    Best Answer
  6. maria p

Μπορείς να μας πεις και δημόσια τις διαθεσιμότητές σου και τις τιμές για να έχουν υπ΄όψιν τους γενικά τα μέλη μας.

7. Daria IRN

Daria IRN PB New Member

Αα οκ κανενα προβλημα! Η τιμη στα κοκατιλ (ημερα) ειναι 55€ για μετταλαξεις οπως normal grey, pied και light pied, 65€ για λουτινο και cinnamon pearl. Ολα τα πουλια εχουν δαχτυλιδη συλλογου!

8. maria p

Ωραία ευχαριστούμε, καλές αναπαραγωγές!

9. Daria IRN

Daria IRN PB New Member

Ευχαριστω! :D

Μοιραστείτε

Φόρτωση...