Παρουσίαση Ενα νεο ζευγαρακι κοκατιλ

Συζήτηση με θέμα Ενα νεο ζευγαρακι κοκατιλ, που ξεκίνησε από Marilenaki, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 20 Σεπ 2009.

1. Marilenaki

Marilenaki PB Member

αυτο ειναι το καινουριο μου ζευγαρακι κοκατιλακια που μου χαρισε ο Αγγελος! ειναι πανεμορφα και πολυ ζωηρα! ο αρσενικος σε ολο το ταξιδι μας δεν σταματησε να σφυριζει! γνωριστηκαν με τα δικα μου κοκατιλακια και αρχισανε την μουρμουρα με το που συναντηθηκανε απεναντι!:p

Συνημμένα Αρχεία:

2. να σου ζησουν μαριλενακι κουκλακια ειναι! αντε ολο κ πληθενουν οι παπαγαλοι στο φορουμ

3. ΑΓΓΕΛΟΣ2

ΑΓΓΕΛΟΣ2 PB Member

εκανε μπανακι ο ζορζ???να ξερεις τρελλενετε για ψεκασμα...το καλυτερο του ειναι!

να τα χαιρεσε μαριλενα!θα περνανε καλυτερα εκει...λογο χωρου!

αν θες...και σε βολευει μπορεις ενοϊτε να ζητισεις να ενοσουν το θεμα σου με το προϊγουμενο δικο μου που τους ειχα ανοιξει..για να ειναι οι φωτογραφιες τους μαζεμενες εκει;)

4. Ryu

Ryu PB New Member

ολλο κ περισσοτερα κοκατιλ η μαριλενα!:Big Grin:να σου ζησουν!;)
    Αγγελε πως κ τα εδωσες?

5. Marilenaki

Marilenaki PB Member

ναι εκανε! το ηθελε! ευχαριστω για τα καλα σας λογια! ειναι αξιολατρευτα!τωρα σκεφτομαι να φτιαξω ενα πιο μεγαλο κλουβι ετσι ωστε τον χειμωνα να τα βαλω ολα μεσα και να ειναι ανετα. ναι Αγγελε δεν θα ειχα προβλημα αλλα δεν ξερω πως...

6. fragos

fragos PB Member

να τα χαιρεσαι ειναι τελεια!

7. BanOr

BanOr PB New Member

Να τα χαιρεσε Μαριλενα μου!
    ΑΑ και αν σου κανουν μικρα κρατα μου ενα whiteface!hehe!

8. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

να σου ζήσουν Μαριλενάκι,είναι σίγουρο πως θα καλοπεράσουν!
    Μαριλενάκι έχεις κι ενυδρείο? κάπου μου φάνηκε πως σου μοιαζε μια κοπέλλα σ ενα φορουμ με ψαράκια

9. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Ευχομαι να σου δώσουν την χαρά της αναπαραγωγής και να χαρεις πολλά και ομορφα κοκατιλομωράκια!:)

10. mariah

mariah PB Member

Να τα χαιρεσαι Μαριλενα!Αγγελε φανταζομαι θα τα αποχωριστηκες δυσκολα.

11. Marilenaki

Marilenaki PB Member

σας ευχαριστω παρα πολυ ολους! απο την Ανοιξη πια τα μωρακια! Μαρια ναι εχω και ενυδρειο και τωρα φτιαχνω με τον μπαμπα μου και του γλυκου νερου

12. ΑΓΓΕΛΟΣ2

ΑΓΓΕΛΟΣ2 PB Member

αν καιλιγο οφ τοπικ...τα εδωσα για να εχουν την δυνατοτητα να ειναι σε μαγαλυτερο κλουβι απ οτι τους προσφερα εγω...ιδικα η ροζα το ειχε αναγκη το μεγαλο κλουβι...

13. niva2gr

niva2gr PB New Member

Εγώ έχω να καταθέσω οτι και με τον Άγγελο περνούσαν πολύ-πολύ καλά τα μικρά! Άλλωστε αυτό φαίνεται και απο τους απογόνους τους (βλ. Κίμπα, Κάρμα, Σίβο, Νόμπελ, το μωρό του Billy)!
    Επίσης έχω να καταθέσω οτι ο Ζώρζ έχει φοβερή προσωπικότητα!

14. Marilenaki

Marilenaki PB Member

ναι αυτο εχω να το πω και εγω! εκτος απο το οτι ειναι φατσα! και ειναι σχετικα ημερα πουλακια!

15. Victoria

Victoria PB New Member

Να τα χαιρεσαι Μαριλενακι ειναι πανεμορφα. :D

16. Fotis_K

Fotis_K PB Known Member

Αν και τα εχω ξαναπει και στον Αγγελο θα τα πω και σε σενα.

Το ζευγαρι ειναι πανεεεμορφο και ειδικα ο Ζορζ δινει:Big Grin: ρεστα!

Μοιραστείτε

Φόρτωση...