Παρουσίαση Ενα μεγάλο ευχαριστώ (τα πρωτα χαρουμενα αποτελεσματα)

Συζήτηση με θέμα Ενα μεγάλο ευχαριστώ (τα πρωτα χαρουμενα αποτελεσματα), που ξεκίνησε από kostasb, στο Forum 'Γενικά για Καναρινια' του PetBirds, 1 Φεβ 2015.

1. kostasb

kostasb PB New Member

Θελω ειλικρινα να ευχαριστησω αυτόν εδω τον χώρο που εκτος απο την ζεστη του φιλοξενια μου εδωσε και μου δινει ειτε μεσα απο τις σελιδες του με τα πολυ κατατοπιστικα αρθρα του ειτε με τις απαντησεις των εμπειρων μελων του με οδηγησε να φτασω στα πρωτα χαρουμενα αποτελεσματα στην μετα απο αρκετο καιρο ενασχοληση μου με τα καναρινια αλλα αυτη την φορα κατω απο σωστες βασεις που πηρα απο εδω και που χαρην αυτες ερχονται και τα πιο σωστα αποτελεσματα.Να ειστε καλα ολοι!

20150131_124712.jpg

2. misalouris

misalouris PB Moderator Staff Member

Συγχαρητήρια.. και με το καλό στο κλαρί...
    Η θέση σου αυτή και τα καλά σου λόγια προς όλη την ομάδα είναι νομίζω και η καλύτερη ανταμοιβή όλων μας. Σου εύχομαι καλή συνέχεια όχι μόνο γιατί προσπαθείς, διαβάζεις και μαθαίνεις αλλά γιατί αποτελείς παράδειγμα προς μίμηση άλλων ερασιτεχνών "εκτροφέων" που παλεύουν σχεδόν στα τυφλά.

3. kostasb

kostasb PB New Member

Ευχαριστω παρα πολυ και ειδικα εσενα κυριε Γιαννη καθως και τον κυριο Μακη.

4. patilas

patilas PB Member

Εύχομαι τα καλύτερα καλή συνέχεια..

5. alicedros

alicedros PB Supporter

Καλέ τι κουκλάκια κοκκινάκια είναι αυτά! Φτου φτου φτου σκόρδα! Να τα χαίρεσαι και με το καλό να μεγαλώσουν! :D

6. Stfns

Stfns PB Member

Να σου ζήσουν. Είναι πολύ όμορφα!

7. kostaskirki

kostaskirki PB New Member

Σου ευχομαι ακομη καλυτερη συνεχεια!

8. smilenick

smilenick PB New Member

πραγματι το αξιζουν το ευχαριστω και λιγο ειναι τοσο για τη γνωση οσο και για το χρονο την υπομονη αλλα και την ανοχη τους ... με το καλο και στο κλαρι τα πουλακια σου ειναι πανεμορφα!

9. Lovecarduelis

Lovecarduelis PB New Member

να τα χαίρεσαι, καλή συνέχεια.
    φίλτρο έχεις βάλει στην φωλιά?

10. kostasb

kostasb PB New Member

Σας ευχαριστω πολυ ολους για τα καλα λογια! Ναι στην φωλια για υποστρωμα βαζω φιλτρο καφε το μεγαλο μεγεθος το οποιο το κραταω περιμετρικα με λαστιχακι.

11. panos_har

panos_har PB New Member

πολυ ομορφα κωστη φανταζομαι τωρα θα φτερουγιζουν στα κλαδακια. δωσε μας καμια φωτο ακομη να δουμε την εξελιξη

Μοιραστείτε

Φόρτωση...