Εκπαίδευση βαζελακου

Συζήτηση με θέμα Εκπαίδευση βαζελακου, που ξεκίνησε από δημητρις113, στο Forum 'Φροντίδα, Εκπαίδευση Παπαγάλων' του PetBirds, 25 Ιουλ 2016.

1. σε λιγο θα τον στελνω σουπερ μαρκετ και για τσιγαραχαχαχα
    rsz_20160725_191317.jpg

Τελευταία επεξεργασία από moderator: 27 Ιουλ 2016
  2. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

Εντάξει ηρέμησε; Χάρμα οφθαλμών είναι πάντως φτου φτου φτου!!!

3. σημερα πανω απο 5 ωρες ειμαστε μαζι κανουμε διαφορα το ειχα πανω στο πλαστικο καλαμακι και γυριζαμε μεχρι και θαλασσα πηγαμε δεν κολυμπισαμε κατι μου λεει αλλα δεν καταλαβαινω τα λεει μπερδευμενα την εχει καταβρει

απο αυριοεκπευδευση να καθεται στον ομο μου να κανουμε τις βολτες μας

Τελευταία επεξεργασία από moderator: 26 Ιουλ 2016
  4. Sissy

Sissy PB Senior Member

Κούκλος!!Έχεις διαπιστώσει σε τι απόσταση και ύψος μπορεί να πετάξει Δημήτρη;

5. maria p

Πάντα με προσοχή, μην ξεθαρρεύεις, τρομάζουν με τους κρότους.

6. ουτε ενα μετρο δεν πετα σχεδον καθολου

7. Sissy

Sissy PB Senior Member

Πιστεύεις ότι δεν μπορεί ή ότι ακόμα είναι επηρεασμένος-στρεσαρισμένος;; Έγραψες πως ο γιατρός δεν του τα έκοψε πολύ οπότε λογικά θα μπορεί να πετάξει απλά φαίνεται πως ακόμα δεν το παίρνει απόφαση.:)

8. μαρακι πιστευω εχει συνηθειση με τον θορυβο διπλα ειναι ενας αυτοκινητοδρομος με αρκετη μεγαλη κινηση και αρκετα στουκαρισματα στην αρχη φοβοταν τωρα τα εχει συνηθειση και μετα το εδω στο εξοχικο σπανια να μην εχει κοσμο εχει συνηθειση την βαβουρα το καλο ειναι οτι αυτος δεν κανει φασαρια οπως στις αρχες στις αρχη αμαν λεω θα μας στειλη αδιαβαστους αυτος συνεχεια εκραζε τωρα πολι λιγο και σπανια εχει γινει πολυ καλο πουλι ηρεμος και συνεχεια μουρμουρα αλλα δεν καταλαβαινω γαμωτο

οχι εχει ξεστραριστει μια χαρα ειναι απλα δεν μπορει σημερα του πηρα καρυδια φρεσκα του τα καθαρισα και τα σκορπισα στο τραπεζι τον εβαλα πανω στην καρεκλα να δω αν μπορει να ανεβει προσπαθησε αλλα δεν μπορουσε ετσι τον ανεβασα εγω τα τσακισε ολα

9. maria p

Να του λες εσύ μικρές λέξεις σχετικές με αυτό που κάνετε. Π.χ όταν ετοιμάζεστε για βόλτα "πάμε" κτλ.

10. παλια τον φοβομουν μην με δαγκαση και μου κοψει κανενα δακτυλο τωρα ομως το βλεπω με αγαπαει με δαγκανει αλλα τοσο πολυ λιγο που δεν τον καταλαβαινω και ξυνη και την μυτη του επανω μου

11. soulaki1

soulaki1 PB New Member

Καλα , ειναι κουκλί το πουλακι σου.....

12. maria p

Εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος :)

13. εμ κουκλος σε μενα εμοιασε κι μην λες το πουλακι μου μην γινει καμια παρεξηγηση ο βαζελακος μου χαχαχαχα

κανει να φαει παγωτο ο παπαγαλος?

14. maria p

Όχι με τίποτα :)

15. με στεβια ειναι το παγωτο

16. maria p

Υπάρχει πρόβλημα και με την λακτόζη. Και για την στέβια δεν ξέρω μην νομίζεις. Τώρα αν κλέψει λίγο ΟΚ αλλά γενικά όχι, δεν κάνει.

17. Sissy

Sissy PB Senior Member

Και σπιτικό να ήταν δε κάνει. Πόσο μάλλον το έτοιμο (όπως καταλαβαίνω) εκτός της λακτόζης θα περιέχει και διογκωτικές ουσίες κτλ κτλ

18. ilie mp

ilie mp Daily Active Member

Να χαρώ εγώ ένα αγόρι.
    Πτου πτου!!!!!!!

19. evelin.emmanouil

evelin.emmanouil PB New Member

Τελειος !!

20. maria p

Όταν έχεις χρόνο για μυθιστόρημα, διάβασε την ιστορία του. :)

Μοιραστείτε

Φόρτωση...