Παρουσίαση Ειπαμε κι εμεις να κανουμε ενα μπανακι

Συζήτηση με θέμα Ειπαμε κι εμεις να κανουμε ενα μπανακι, που ξεκίνησε από Fotis_K, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 1 Νοε 2008.

1. Fotis_K

Fotis_K PB Known Member

Νομιζα οτι επειδη ειναι χειμωνας δεν θα το θελαν το μπανιο αλλα μιας και σημερα ειχε ηλιο μπολικο τους εβαλα μπανιο και το τιμησαν!

2. mariah

mariah PB Member

Τελεια τα Lovebirds σου!Να τα χαιρεσαι!Φαινονται πολυ χαρουμενα!Τα εχεις καιρο?

3. Magdalena1

Magdalena1 PB New Member

Ωραίο το βιντεάκι σου και να χαίρεσαι τα Lovebirds σου.Εκανες πολύ καλά σημερα γιατί κι εγώ όταν έκατσε το καναρίνι μου στο χέρι το δόλιο έβραζε και φοβήθηκα τόσο πολύ, που αμέσως του βαλα το μπανάκι που είχα καταργήσει,λόγω χειμώνα.Ε.' σε πέντε λεπτά είχε μπει μέσα κι εγινε παπί.

4. aggel

aggel PB New Member

πολυ ομορφα τα λοβ σου να τα χεραισε πολυ ομορφα:)

5. Fotis_K

Fotis_K PB Known Member

Προσπαθω για το καλυτερο!:rolleyes:τα roseicollis τα χω περιπου 2 χρονια περιπου αν δεν κανω λαθος!ισως και λιγοτερο!και του fischer 1,5 χρονο περιπου!Ειναι πολυ καλοβολα πουλακια κι οποιος εχει τετοια οπως εσυ το καταλαβαινει!

6. mariah

mariah PB Member

Σε ποσο καιρο σε συνηθισανε??Εννοω να πλησιαζεις το κλουβι και να μην σε φοβουνται.Τα δικα μου ειναι νεοφερτα μιας εβδομαδας!

7. Fotis_K

Fotis_K PB Known Member

Αυτα του fischer δεν με συνηθιζουν με τιποτα!Απλα αμα πλησιαζω δεν με φοβουνται πια!αλλα οχι και να τα ακουμπισω!Τα αλλα ομως τα ταιζω και απο το χερι!Αλλα νομιζω ειναι θεμα πουλιων...

8. andrews69

andrews69 PB New Member

ειναι κατι που δεν βαριεμαι ποτε να βλεπω πουλακια να κανουν μπανιο

9. Kostas21

Kostas21 PB Member

Υπεροχα τα Lovebirds σου!Να τα χαιρεσαι Φωτη!

10. Μαιρη

Μαιρη PB Member

Φώτη μου να χαίρεσαι τα κουκλιά σου. Πολύ καλά τα βιντεάκια σου.

11. StaVr0sSs

StaVr0sSs PB New Member

Φωτη να τα χαιρεσαι...Ειναι πανεμορφα...

12. Maria Pap.

Maria Pap. PB Member

Ευχαριστούμε Φώτη, να τα χαίρεσαι είναι πραγματική απόλαυση και στο μπανάκι τους, μπράβο σου.

13. Tax

Tax PB New Member

Καλημέρα Φώτη. Και εγω τα καναρινάκια μου με το που δω ήλιο τους βάζω το μπανάκι τους. (Αν ειμαι στη δουλειά πέρνω τηλ. την γυναίκα μου).

Μοιραστείτε

Φόρτωση...