Ειναι αυτες οι κουτσουλιες απο αρρρωστο κοκατιλ;

Συζήτηση με θέμα Ειναι αυτες οι κουτσουλιες απο αρρρωστο κοκατιλ;, που ξεκίνησε από Steliospir, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 12 Σεπ 2009.

1. Steliospir

Steliospir PB New Member

πειτε μου αν αυτες οι κουτσουλιες ειναι απο αρρρωστο πουλι! !ΣΟΣ!

Συνημμένα Αρχεία:

2. Victoria

Victoria PB New Member

Χωρις να ειμαι σιγουρη 100% δεν ειναι και πολυ καλες ειδικα στην τελευταια φωτογραφια!
    Ας περιμενουμε να απαντησει ενα εμπειρο μελος γιατι μπορει να εχω αδικο και δεν θελω να σε τρομακρατησω!

3. Steliospir

Steliospir PB New Member

Ευχαριστς πολυ!Παρακαλω ας απαντησει καποιοσ που ξερει!

4. Steliospir

Steliospir PB New Member

ρςτησα στο πετ σοπ και μου ειπε οτι ειναι απο την αλλαγη χωρου!Αλλα πηρανκαι κτηνιατρο και μου το ειπε!ουουουουουουφφφφφφφφφφφφφφ!

αλλη ερωτηση:ειναι καλη διατροφικη προετοιμασια για κοκατιλ για αναπαραγωγη το ασβεστιο τα ζαχαρωτα και τα λαχανικα???

5. Maria Pap.

Maria Pap. PB Member

6. Steliospir

Steliospir PB New Member

δν καταλαβα!1η πρςη ειναι καλη???

7. Fotis_K

Fotis_K PB Known Member

Στα πετ σοπ δεν ξερουν που παν τα τεσσερα.Φυσικα στον κανονα υπαρχει και η εξαιρεση αλλα...

Ο κτηνιατρος πως εβγαλε το συμπερασμα απο το τηλεφωνο?Super vet πρεπει να τον ονομασετε αυτον.:p

Kαλυτερα να πας τα πουλια σε εναν πτηνιατρο να τους κανει ολες τις απαραιτητες εξετασεις.

8. inca1099

inca1099 PB Member Article Writer

Αν τα δείγματα είναι απο μία μέρα τότε δεν υπάρχει πρόβλημα, δεν είναι φωτοτυπικό μηχάνημα το πουλί να βγάζει την ίδια κουτσουλιά συνεχώς. Αν επίσης δεν έχεις παρατηρήσει καμία αλλαγή στην συμπεριφορά του πτηνού τότέ δεν έχει τίποτα απολύτως. Δεν χρειάζεται πανικός με 1-2 διαφορετικές κουτσουλιές.

9. Alexandros

Alexandros PB Member Article Writer

Τι τροφή τρώγανε πριν κάνανε τις τροφές ??
    ποσο καιρό ήτανε ανάμεσα την δεύτερη και την τρίτη κουτσουλιά ??

Η πρώτη και η δεύτερη ανάλογα με την τροφή βλέπω για ok. Στην τρίτη έχει πολύ λίγο άσπρο από το ούρο, είναι όμως ένταξη αν έγινε μέχρι 1 ώρα μετά την δεύτερη.

10. Steliospir

Steliospir PB New Member

και στο πετ σοπ και στν κτηνιατρο εδειξα τις φωτο!αυτος απο το πετ σοπ ειναι περιπου πτηνιατρος!

11. Marilenaki

Marilenaki PB Member

το περιπου πως ειναι δηλαδη?

12. Steliospir

Steliospir PB New Member

ειναι πτηνιατρος αλλα δε μου φαινετε και πολυ σοι!Αν και ολοι λενε οτι ειναι πολυ καλος!

απλα λογο τρελιαρης!

Μοιραστείτε

Φόρτωση...